"Przepis na życie": co z Jerzym? Anka całuje byłego męża

Co za dużo to niezdrowo - zamieszanie miłosne i kłopoty z facetami znowu przyprawiają Ankę o ból głowy. Pocałunek z byłym mężem, a potem kłótnia z ukochanym i wątpliwości czy Jerzy ją wciąż mocno kocha. A do tego okazuje się, że Anka może już wkrótce stracić swoją ukochaną restaurację i to z winy Michała.

Jerzy próbuje ponownie znaleźć wspólny język z Jankiem i okazuje się, że droga do serca zbuntowanego nastolatka prowadzi jedynie przez... kobiety. Jerzy postanawia przeszkolić syna w temacie "podrywu", ale okazuje się, że uczeń jest lepszy od mistrza! Na oczach Jerzego, Janek zdobywa uwagę pięknej dziewczyny. Czy ta znajomość to będzie początek wielkiej miłości Janka czy początek kolejnych wielkich kłopotów?

Tymczasem Waluś postanawia rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety; Gruba pod opieką Ireny i Wandy startuje z akcją "wielkie odchudzanie", a Stefan z Wandą rozpoczynają zajęcia taneczne w szkole Krystiana. Wygląda na to, że ulubieńcy z "Przepisu na życie" stawiają na nowe początki wprowadzając nowe porządki! Tylko Andrzej, zamiast iść do przodu, zaczyna patrzeć w przeszłość. Stara miłość nie rdzewieje... naprawdę Doktorku?

Premierowy odcinek serialu "Przepis na życie" w niedzielę, 20 października br. o godzinie 21.00 w TVN.

Ena

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.