Najseksowniejsza z "Top model" zadebiutowała w serialu. Zagrała w "Wawie non stop"

Justyna Pawlicka gościła w odcinku specjalnym "Wawy non stop".

Justyna Pawlicka , obwołana najseksowniejszą z uczestniczek " Top model ", wystąpiła w odcinku specjalnym " Wawy non stop ". Czyżby pozazdrościła kariery aktorskiej Marceli Leszczak , która gra w " Miłości na bogato "? "Wawa non stop" reklamowany jest jako telenowela hybrydowa, Pawlicka zagrała więc samą siebie. W serialu niby to przypadkiem spotyka się przed branżową imprezą z, lokatorem kamienicy, aspirującym modelem Piotrkiem. Jako że na evencie wieje nudą, Piotrek rozważa, czy by się z niego nie urwać i wpaść na urodzinową imprezę właściciela kamienicy, Maćka. Pawlicka gorąco go namawia, by nie stawiał kariery ponad przyjaźń:

Nie rób mojego błędu, straciłam wielu przyjaciół przez to. Uwierz mi, jestem z ciebie dumna - niemal deklamuje.

Justyna Pawlicka.Justyna Pawlicka. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Para razem udaje się więc na imprezkę. Tam znajomi przekonują modelkę, by w prezencie dała coś od siebie. Pawlicka robi więc to, co potrafi najlepiej czyli urządza pokaz mody, a mieszkanki kamienicy uczy profesjonalnego chodzenia po wybiegu.

Justyna Pawlicka.Justyna Pawlicka. Screenz Facebook.com Screenz Facebook.com

Mamy nadzieję, że występ w "Wawie non stop" był dla Justyny tylko przygodą. Jeśli zaś marzy jej się kariera aktorska, apelujemy - nie popełniaj błędu Marceli! Justynę Pawlicką zdecydowanie wolimy w roli "najseksowniejszej z Top model" i wolimy ją oglądać w sesjach zdjęciowych. A ma co pokazać! Niedawno wzięła udział w odważnej sesji dla "CKM". Jest już sesja 'najseksowniejszej z Top Model' dla CKM. Udowodniła, że zasłużyła na ten tytuł?

Justyna Pawlicka.Justyna Pawlicka. CKM CKM

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: