Najpierw Ridge, a teraz jego matka! Kolejna osoba odchodzi z "Mody na sukces"!

Zapowiedź końca słynnego tasiemca?

To nie jest dobry czas dla "Mody na sukces". Okazało się, że ze słynnego serialu zniknie... Stephanie Forrester, grana przez Susan Flannery!

Suzan Flannery była związana z popularną operą mydlaną od 1987 roku. Po 25 latach zdecydowała się jednak zakończyć współpracę z produkcją. Podobno już kilka razy wcześniej aktorka chciała pożegnać się z serialem. Oficjalnie narzekała na szybkie tempo pracy i stres. Jednak podobno chodziło o problemy zdrowotne gwiazdy.

fot. internet

U Flannery zdiagnozowano jakiś czas temu fibromialgię.  Jest to rzadka choroba reumatologiczna. Chorzy muszą zmagać się z dotkliwymi bólami kości i stawów. To podobno z tego względu aktorka chce odejść.

Co się jednak stanie ze Stephanie? Nestorkę rodu Forresterów scenarzyści postanowili uśmiercić. Stanie się to jednak w nieco mniej widowiskowy sposób niż w przypadku Hanki Mostowiak. Bohaterkę graną przez Flannery ponownie dopadnie rak płuc. Tym razem jednak nowotwór okaże się nieuleczalny.

Ridge Forrester - Moda na Sukces /CBS

Niedawno świat zelektryzowała, mrożąca krew w żyłach, wiadomość, że z "Mody na sukces" odchodzi Ronn Moss, czyli serialowy Ridge Forrester, teraz znów jego matka - Stephanie Forreste. W tej sytuacji na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: jak żyć?

 

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.