To Kożuchowska zabiła Hankę!

Kożuchowska o tragicznej śmierci swojej bohaterki.

Po stracie Hanki nadal nie możemy się pozbierać. Śmierć bohaterki w wyniku makabrycznego wypadku samochodowego wstrząsnęła wszystkimi. Na tę sprawę padło jednak nowe światło...

Na łamach tygodnika "Życie na gorąco" Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że to ona była pomysłodawczynią zabicia Hanki Mostowiak. Chciała zerwać ze swoją postacią raz, a dobrze! Nie dała się więc przekonać na wysłanie Hanki za granicę lub inny sposób jej tymczasowej eliminacji.

Nie wszystkim udało się przyjąć tą moją decyzję z klasą (pisownia oryginalna - przyp. red.) - żali się w "Życiu na gorąco" aktorka.

Jak donosi tygodnik, Kożuchowska doświadczyła wielu intryg, kłamstw i zawiści, gdy informacja o jej odejściu z serialu rozeszła się drogą pantoflową.

Nic dziwnego! Pozbyć się Hanki to jedno, ale żeby od razu kazać jej wjeżdżać w mordercze kartony?

Żegnamy Hankę Mostowiak. Kożuchowska nie rozpacza

Hanka Mostowiak to fikcyjna postać w serialu 'M jak Miłość'. Na przestrzeni lat bohaterka zmieniła się z żądnej nienawiści kobiety w czułą matkę i żonę. Z każdym odcinkiem Hankę pokochali widzowie. Wraz z nią przeżywaliśmy jej ślub z Markiem, przyjście na świat Mateuszka czy adopcję Natalii i Uli. Nasza przygoda z najsympatyczniejszą serialową blondynką trwała 862 odcinków. W ostatnim Hanka Mostowiak miała wypadek samochodowy, w którym doznała poważnych urazów głowy. Umarła w szpitalu. Prześledźmy jeszcze raz najciekawsze momenty z życia serialowej bohaterki Hanny Mostowiak.Hanka Mostowiak to fikcyjna postać w serialu "M jak Miłość". Na przestrzeni lat bohaterka zmieniła się z żądnej nienawiści kobiety w czułą matkę i żonę. Z każdym odcinkiem Hankę pokochali widzowie. Wraz z nią przeżywaliśmy jej ślub z Markiem, przyjście na świat Mateuszka czy adopcję Natalii i Uli. Nasza przygoda z najsympatyczniejszą serialową blondynką trwała 862 odcinków. W ostatnim Hanka Mostowiak miała wypadek samochodowy, w którym doznała poważnych urazów głowy. Umarła w szpitalu. Prześledźmy jeszcze raz najciekawsze momenty z życia serialowej bohaterki Hanny Mostowiak. MTL Maxfilm

dedere

Zobacz także:

Ryan Gosling kończy dziś 31 lat

Małgorzata Foremniak - jej życie jest jak serial

Katarzyna Bujakiewicz - jak się zmieniała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.