Siostry Krupa pomagały już różnym zwierzakom. Ale TEGO jeszcze nie było

Nowy, interesujący przyjaciel sióstr Krupa.

Joanna Krupa i jej siostra Marta chętnie angażują się w różne akcje społeczne na rzecz zwierząt. Do pomocy nawołują też za pośrednictwem portali społecznościowych i robią sobie zdjęcia z ocalonymi zwierzakami. Bohater jednej z najnowszych fotografii jest nietypowy.

Piękne siostry ratowały już psy, koty i inne potrzebujące pomocy zwierzęta. Joanna Krupa nigdy nie kryła również niechęci do ludzi, którzy noszą futra. Gwiazda, razem z siostrą Martą , aktywnie pomagała w schroniskach i szukała domów dla bezpańskich pupili. Teraz do listy uratowanych zwierzaków modelki mogą dopisać kolejnego, wyjątkowego "przyjaciela". Joanna Krupa pochwaliła się w sobotę na Instagramie zdjęciem z uratowanym... kurczakiem.

Sekretny projekt z Martą Krupą. #anioły ratujące zwierzęta. Gabi Gutierrez uratowała dzisiaj kurczaka ze schroniska! #współczucie #ratowanie życia #adopcja, nie kupowanie #kochamy zwięrzęta - podpisała zdjęcie Joanna Krupa.

Screen z Instagram.com/joannakrupa

Gest sióstr spodobał się również internautom, którzy komplementowali dobre serca pięknych Polek. Jedna z fanek Joanny Krupy zwróciła jednak uwagę na jeszcze jeden zabawny fakt.

Kura blondynka tak jak wy *_* - zauważyła internautka.

KomentarzKomentarz Screen z Instagram.com/joannakrupa Screen z Instagram.com/joannakrupa

al

Więcej o:
Copyright © Agora SA