Metamorfoza roku! Seksowna piosenkarka: Czy moja twarz brzmi znajomo?

Piosenkarka pochwaliła się na swoim Facebooku przygotowaniami do programu.

Jesienią rusza kolejna edycja programu stacji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy show przebierają się za znane gwiazdy muzyki i wykonują ich największe hity. W drugiej edycji zobaczymy m.in. siostrę Justyny Steczkowskiej, Magdę. Piosenkarka już zdążyła się pochwalić w internecie pierwszą charakteryzacją na potrzeby programu.

Magda Steczkowska parę dni temu oficjalnie potwierdziła, że wystąpi w drugiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" . Sądząc po wpisie, który dodała na Facebooku, piosenkarka jest z tego powodu bardzo zadowolona.

Pierwsze zdjęcia i próby już za nami i choć pracy jest BARDZO dużo to radość i satysfakcja OGROMNA! Cała ekipa CUDOWNA! Odwiedzajcie mój profil, a dowiecie się, co wyprawiamy na planie i jak ciężko pracujemy, żeby Was rozbawić! Ściskam gorąco! - napisała na swoim profilu wyraźnie podekscytowana.

<< JESZCZE WIĘCEJ ZDJĘĆ "ZNAJOMEJ" TWARZY >>

Tym razem Steczkowska zamieściła w sieci zdjęcia z przygotowań do nagrania odcinka. Nad Magdą pracuje kilku charakteryzatorów, którzy dbają o to, żeby przypominała odtwarzaną gwiazdę. Wiemy, że to dopiero etap początkowy przeistaczania się w inną osobę, ale póki co efekt końcowy widoczny na ostatnim z zamieszczonych przez gwiazdę zdjęć jest po prostu komiczny.

Tadammm!!! Czy moja twarz brzmi znajomo? - zapytała gwiazda.

No właśnie, czy Steczkowska Wam kogoś przypomina? Bo internautom, owszem.

Komentarze Magda SteczkowskaKomentarze Magda Steczkowska Facebook.com/magdasteczkowskafanpage Facebook.com/magdasteczkowskafanpage

fot. www.whatisblik.com

KAPiF

al

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.