Dziś jest seksbombą. Poznajecie? Wciąż nie możemy uwierzyć, kto jest na tym zdjęciu

Dopiero po latach odkryła swój seksapil.

Ta niewinna nastolatka o delikatnych rysach dziś jest jedną z dziennikarek o największym doświadczeniu przed kamerą i prezenterką, od której obecnie nie można oderwać wzroku. Poznajecie, kto jest na zdjęciu poniżej?

W naszym archiwum znaleźliśmy fotosy z planu miniserialu "Rodzina Leśniewskich" z 1978 roku, na podstawie którego powstał trzy lata później pełnometrażowy film kinowy. Fabułę oparto na książce "Nie głaskać kota pod włos" Krystyny Boglar, traktującej o losach 6-osobowej warszawskiej rodziny. W jedną z córek państwa Leśniewskich, granych przez Krzysztofa Kowalewskiego i Krystynę Sienkiewicz, wcieliła się dziennikarka, o którą pytamy. To oczywiście...  Agata Młynarska !

POLFILM/EAST NEWS

Rola w "Rodzinie Leśniewskich" stanowiła dla Młynarskiej jednocześnie telewizyjny debiut. Przyszła dziennikarka miała wówczas 13 lat. 20 lat później znów pojawiła się w serialu ("Złotopolscy") jednak ani wówczas, ani potem nie wcielała się w postać fikcyjną, lecz odgrywała samą siebie - dziennikarkę.

Agata MłynarskaAgata Młynarska Kapif Kapif

Dziś Agata Młynarska ma 49 lat, jednak nie można odmówić jej urody i seksapilu. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy poprawiła swój styl i nauczyła się eksponować kobiece atuty.

ZOBACZ ZDJĘCIA NASTOLETNIEJ MŁYNARSKIEJ >>

karo

Więcej o: