Mąż Jopek o marzeniach seksu z 12-latką i czarnych kobietach

.

Mąż Anny Marii Jopek - Marcin Kydryński - w 1995 roku wydał książkę ''Chwila przed zmierzchem'' . Opisuje w niej podróż do Afryki. Rzeczywistość wymieszana jest z fikcją literacką.

Jak podaje portal feminoteka.pl , pewna studentka podczas lektury tej książki trafiła na fragmenty, które trudno jest nawet skomentować. Okazuje się, że książka Kydryńskiego wypełniona jest rasizmem, seksizmem a nawet pedofilskimi marzeniami! Poniżej niektóre fragmenty:

Prawdę mówiąc od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. ''Czarodziejki'' - powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki.
W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. (...) Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę.

Nawet jeśli jest to fikcja literacka, to czy takie opisy nie promują pedofilii?

Zawsze uważałem, że w pragnieniu białych mężczyzn, by posiąść czarne kobiety, jest pewna prawidłowość. Nie wydaje mi się jednak, by chodziło tu o tak lubiany przez seksuologów, jak i historyków motyw dominacji. Widzę tę siłę raczej jako atawizm. Jako sublimację żądzy spółkowania ze zwierzętami.

Marcin Kydryński znany jest jako dziennikarz Polskiego Radia Trójka, a także fotograf. Co sądzicie o jego książce?

Rudy

Zobacz także:

Dwie wpadki Komorowskiego w Stanach

Najgłośniejsze wpadki 2010 roku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.