Był piękny makijaż, złote szpilki i seksowna, błyszcząca sukienka. A potem wszystko zepsuł błysk flesza

Piękna żona Channinga Tatuma zaliczyła jedną z najpopularniejszych wpadek "ścianki". Zapomniała przed wyjściem z domu zrobić testu z błyskiem. A w tym przypadku szczególnie by się przydał.

Jenna Dewan-Tatum to naszym zdaniem jedna z najśliczniejszych aktorek Hollywood. Mimo że nie robi zawrotnej kariery filmowej i nie ma może talentu aktorskiego na miarę Meryl Streep, urody nikt odmówić jej nie może. Gdy pojawia się więc na imprezach, trudno oderwać od niej wzrok (szczególnie, gdy występuje u boku męża - wtedy jest to podwójna przyjemność dla oka).

Przed ostatnim wielkim wyjściem gwiazda "Step Up" zapomniała jednak zrobić znany dobrze celebrytkom test z błyskiem. Spieszymy z wytłumaczeniem, o co w nim chodzi. Trzeba zrobić sobie zdjęciem z fleszem w kreacji, w której planuje się wyjść. Szczególnie, gdy nie ma się pod nią bielizny lub może ona się odznaczać. Dewan tego nie zrobiła i oto efekt. Wszyscy wiedzą dziś, że pod seksowną złotą sukienką nie miała stanika, a sutki zakleiła specjalnymi plastrami - było je bardzo dobrze widać w błysku fleszy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zaliczyła wpadkę - to nie ulega żadnej wątpliwości. Ale nie ona jedna! Jakiś czas temu to samo spotkało Joannę Krupę, a w jej wypadku było o wiele gorzej, bo nie miała nawet plastrów i było jej widać całe sutki .

aga

Materiały partnera

Tamaris Kopertówka

Buffalo Sandały oxido mekong

Dry Lake MARIETTE Sukienka letnia gold

Więcej o: