Wpadka Kidman na czerwonym dywanie. Tym razem nie dotyczyła twarzy. Tak kończy się zakładanie koronkowych sukni bez bielizny

Ile razy już to widzieliśmy? Nie sposób zliczyć. Co rusz jednak kolejne gwiazdy decydują się założyć prześwitującą kreację na wielkie wyjście. Oczywiście bez bielizny. I większość zalicza wstydliwe wpadki.

Nicole Kidman na czerwonym dywanie zwykle prezentuje się nieskazitelnie. Przynajmniej jeśli mówimy o jej kreacjach. "Wpadki" zaliczała do tej pory tylko przez mocno odmieniony operacjami plastycznymi wygląd swojej twarzy . Suknie, włosy i makijaż zawsze były jednak dobrane perfekcyjnie. Do czasu.

Aktorka pojawiła się ze swoim ukochanym Keithem Urbanem na rozdaniu nagród Country Music Association Awards w Nashville. Gwiazda wybrała absolutnie zachwycającą suknię z białej koronki projektu Roberto Cavalliego. I z pewnością równie wspaniale co kreacja wyglądałaby jej właścicielka, niestety na jej niekorzyść zagrał brak bielizny. Sutki Kidman zasłaniać miały naszyte na tkaninę kwiaty, aplikacje przesuwały się jednak ze swojego miejsca, gdy aktorka się ruszała.

<< WPADKA KIDMAN NA SALONACH >>

Kidman i Urban nie zdawali sobie z niczego sprawy i  świetnie bawili się na imprezie. Obecność kamer i tłumu reporterów nie przeszkodziła im w okazywaniu sobie uczuć.

Nicole Kidman i Keith UrbanNicole Kidman i Keith Urban UPI Photo / eyevine / UPI Photo / eyevine/EAST NEWS UPI Photo / eyevine / UPI Photo / eyevine/EAST NEWS

aga

Więcej o: