18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Rzadko kto ma TAKIEGO pecha. Piękność z "Wilka z Wall Street" zaliczyła podwójną wpadkę. Najpierw odsłoniła jeden sutek, a potem...

Takie sytuacje zdarzają się tylko największym pechowcom. Dlaczego? Ponieważ owszem, nieraz zdarzyło się już, że gwieździe z głębokiego dekoltu "wypadł" sutek, ale żeby aż dwa?

Na ściance wszystko poszło perfekcyjnie. Margot wyglądała pięknie, sukienka układała się bardzo dobrze i idealnie przylegała do ciała. Dekolt przyciągał uwagę, ale nie odsłaniał tego, czego nie powinien. Gorzej było niestety chwilę później.

Landmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

Aktorka wychodząc z imprezy trafiła na kiepską pogodę. Zaczął padać deszcz, musiała wysoko podnieść suknię, by jej nie zamoczyć i pobrudzić. Całe szczęście ktoś trzymał nad nią parasol. Margot szybko chciała uciec do samochodu i właśnie wtedy przydarzyła się jej pierwsza wpadka. Spiesząc się, nie zapanowała nad głębokim dekoltem, który odsłonił jej lewy sutek.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A to nie koniec przykrych wydarzeń. Gdy już wygodnie rozsiadła się w ciepłym aucie, sukienka znów odchyliła się na piersiach zbyt mocno. Tym razem oczom paparazzi ukazał się prawy sutek aktorki.

aga

Więcej o: