Jedna schudła, druga przytyła. Obie zrobiły krzywdę swoim piersiom. Największe modowe wpadki gali MTV

Demi Lovato i Kim Kardashian postawiły na głębokie dekolty.

Jak przyciągnąć uwagę na czerwonym dywanie? Założyć kreację z dekoltem do pępka. Ta rada wydaje się tak oczywista, że... nie każdemu wychodzi na dobre.

Kim Kardashian i Demi Lovato na MTV VMA skradły uwagę reporterów i z pewnością przyćmiły inne gwiazdy odważnymi kreacjami. Ale chyba nie mają być z czego dumne. Odważnie nie zawsze znaczy... ze smakiem. Tego zdania są przynajmniej niektóre z amerykańskich portali. Myśleliśmy, że tego nie dożyjemy, a jednak: celebrytki zostały skrytykowane za zbyt głębokie dekolty i, co tu dużo mówić, nie do końca przemyślane kreacje.

<<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁY >>>

Stylizacja Demi Lovato budziła skrajne emocje. Ogromny dekolt fakt, przyciągał wzrok, ale jej piersi wyglądały w nim niczym "rozjechana autostrada". Poza tym wokalistka nabrała ostatnio nieco ciała, a kreacja bezlitośnie to podkreśliła. Znaleźli się jednak amatorzy tej sukni z domu mody Lanvin.

Wokalistka miała na sobie suknię w kolorze płomiennej czerwieni z ogromnym dekoltem, ale nadal wyglądała z klasą - czytamy na Uk.eonline.com.

Cóż, nam jednak bliżej jest do tego zdania:

Źle dopasowana sukienka z ogromnym dekoltem. Lovato jest piękną dziewczyną, ale tym razem po prostu nie możemy jej dać kciuka w górę - tak opisał jej kreację Zap2it.com i umieścił wśród najgorzej ubranych na MTV VMA gwiazd.

Demi LovatoDemi Lovato Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Kim Kardashian zaprezentowała się z kolei w sukience w czerwono-czarno-biały wzór z naszytą narzutą przypominającą ponczo. Jej kreacja wyszła spod igły Balmain. Ostatnio Kardashian przejmowała się tym, że wygląda zbyt grubo , tym razem mini podkreśliła jej szczupłe nogi, ale co do dekoltu zdania były podzielone. Portal Huffingtonpost.com był dosyć oszczędny w słowach krytyki stroju Kim.

Wiemy, że jesteś seksowna, nikt tego nie kwestionuje. Ale wolelibyśmy, żebyś na czerwonym dywanie na MTV EMA miała na sobie coś innego. Ten głęboki dekolt widzieliśmy już niezliczoną ilość razy - czytamy na Huffingtonpost.com.

Inny portal był zdecydowanie ostrzejszy w słowach, a kreację Kim umieścił wśród najgorszych tego wieczoru.

Kim postawiła na niezliczoną ilość funkowych wzorów na raz. Było w tym zdecydowanie więcej "boohooo" niż boho, a góra sukni w stylu ponczo pokazała ogromny dekolt, którym Kim ostatnio szafowała - skrytykował Hollywoodlife.com

Kim KardashianKim Kardashian GILBERT FLORES/BROADIMAGE/ East News GILBERT FLORES/BROADIMAGE/ East News

Zobaczcie, jak wyglądały i oceńcie - która gorzej?

Vic

Która zaliczyła większą wpadkę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.