Ostatnio Bożenka z "Klanu" nie popisała się kreacją, ale TAKIEJ modowej masakry na salonach nie widzieliśmy już dawno

Znowu?!

Ona naprawdę potrzebuje dobrego stylisty! Agnieszka Kaczorowska zaliczyła kolejną już modową wpadkę w ciągu zaledwie tygodnia. A myśleliśmy, że gorzej niż ostatnio być nie może...

Od jej ostatniej, spektakularnej wpadki stylizacyjnej na salonach minął tydzień. Wtedy, na imprezie Plejady, Agnieszka Kaczorowska postarzyła się kreacją o 20 lat . Nie pomogły mocno wyeksponowane piersi i odkryte plecy. Tym razem aktorka postanowiła więc ubrać się zgodnie z duchem czasu i wybrała nowoczesną kreację, która jednak kompletnie nie pasowała do jej figury.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Serialowa Bożenka nie należy do wysokich. Nie powinna więc nosić sukienek za kolana, bo optycznie skracają one nogi. W takich kreacjach dobrze wyglądają osoby smukłe i wysokie. Kaczorowska natomiast ma pełne, kobiece kształty. Kolejnym niefortunnie dobranym elementem stylizacji był krótki, pudełkowy żakiet. Jego niecodzienna, szeroka forma przyciągnęła uwagę w najbardziej rozbudowaną część ciała aktorki - biust i ramiona. Niepotrzebne poszerzenie nie wyglądało korzystnie, a Kaczorowska sprawiała wrażenie o wiele masywniejszej, niż jest w rzeczywistości.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Kapif Kapif

Najgorsza ze wszystkiego była jednak koszmarna fryzura. Posklejane lakierem do włosów loki zaczesane na czubek głowy sprawdziłyby się może na weselu, choć i na takie okazje, kobiety coraz częściej decydują się na mniej zobowiązujące uczesania.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska  Kapif Kapif

Kaczorowska to piękna młoda kobieta. Dlaczego robi sobie więc taką krzywdę ubiorem?

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.