18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ola Szwed po raz drugi NAGO w Playboyu. Jeszcze odważniejsza niż za pierwszym razem!

22-latka rozsmakowała się w pozowaniu bez ubrania.

Dwa lata temu po raz pierwszy mieliśmy szansę podziwiać Olę Szwed na sesji Playboya. Obecnie w życiu 22-letniej gwiazdki dużo się dzieje i przyszedł czas na kolejne nagie fotki.

skan z Playboy

Dawniej Szwed kojarzyliśmy głównie z rolą Elizy z serialu "Rodzina zastępcza". Ola jednak powoli stara się zapracować na własną markę i zwraca się teraz w kierunku muzyki.

Mam wiele bliskich osób, których pasją jest muzyka - komponują, piszą testy, śpiewają, grają. Zarażenie się tym "bakcylem" było nieuniknione. (...) W końcu zaczęłam się zastanawiać "Dlaczego nie spróbować czegoś więcej, skoro sprawia mi to taką wielką frajdę" - powiedziała w wywiadzie dla Playboya.

Sesja koresponduje z jej nowymi planami zawodowymi. Na kilku zdjęciach widzimy jak serialowa Eliza osłania się gitarą lub też naga i wyprężona na łóżku, z wyrazem ekstazy na twarzy, słucha muzyki ze słuchawek. Jeżeli jesteście ciekawi, jak śpiewa Ola Szwed , oto próbka jej możliwości:

 

okładka Playboya

Jednak wielbiciele jej talentu aktorskiego nie muszą czuć się zagrożeni, Ola nie chce na stałe związać się z muzyką.

Nie mam zamiaru zostać piosenkarką na pełny etat, ale aktorką śpiewającą - czemu nie? Jednak pod względem zawodowym dla mnie najważniejszy był, jest i będzie teatr. Teraz w Capitolu gram w spektaklu "Dwie połówki pomarańczy"  - mówi w wywiadzie.

Dlaczego Ola po raz drugi zdecydowała się pokazać swoje ciało milionom ludzi?

Parę lat temu usłyszałam od Moniki Mrozowskiej (...) - jak budująco podziałała na nią sesja dla Playboya. Dzięki niej pozbyła się kompleksów i otworzyła się na siebie, na swoje ciało. Nie ma lepszego sposobu na oswojenie się z własnym ciałem - zwierza się Ola w rozmowie z magazynem.

Playboy, sierpień 2010

Ola mogłaby dla nas "oswajać swoje ciało" jak najczęściej. Ma naprawdę apetyczne kształty!

okładka Playboya

zuz

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.