18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Żona Buffona bez stanika wygina się na statku - oto prezes pierwszoligowego klubu!

Gorąca sesja włoskiej WAG's.

Gianluigi Buffon, gwiazda włoskiego futbolu, ma nie tylko sławę, pieniądze i karierę, lecz także wyjątkową gorącą żonę (a może ma ją właśnie dlatego?). Jego piękna druga połówka pokazała swoje wdzięki na sesji do październikowego wydania rosyjskiego "Maxima".

mat.prasowe

Prócz jędrnych piersi i długich nóg Alena Seredova ma także głowę do interesów. Czeska vice-miss z 1998 roku jest prezesem Carrarese Calcio - włoskiego pierwszoligowego klubu. Można by rzec, że to prawdziwe rodzinny biznes, ponieważ właścicielem drużyny jest jest mąż modelki - Gianluigi Buffon.

mat.prasowe

Alena Seredova, 34-letnia modelka, wie, że ciało - jest jej wielkim atutem. Nie wstydziła się pozować roznegliżowana nawet w ciąży.

mat.prasowe

Prócz występowania w licznych sesjach, chodzi również w pokazach bieliźnianej marki Triumph, a także sporadycznie gra w filmach. Wystąpiła m. in. u boku Danny'ego DeVito w komedii "Zakochane święta".

mat.prasowe

Alena Seredova i Gianluigi Buffon to prawdziwi włoscy Beckhamowie. Oboje są piękni, bogaci i sławni. Media uwielbiają wszelkie plotki o słynnej parze, a ta to zainteresowanie ciągle podtrzymuje. Małżeństwo często pokazuje się na imprezach lub też pozuje na okładkach kolorowych magazynów. Para wychowuje razem dwójkę dzieci: David Lee i Louisa Thomasa.

zuz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.