Był gwiazdą "Na dobre i na złe". Niewielu wie, że ma sławną żonę. W tym roku obchodzą 25. rocznicę ślubu

Radosław Krzyżowski znany z serialu "Na dobre i na złe" ma równie rozpoznawalną żonę. Dominika Bednarczyk też jest aktorką. W tym roku para będzie obchodziła srebrne gody.

Radosław Krzyżowski z pewnością zdobył największą rozpoznawalność dzięki roli w popularnym serialu medycznym "Na dobre i na złe". Niewielu jednak wie, że jego żona Dominika Bednarczyk również jest aktorką. Para poznała się w 1992 roku w Teatrze Ludowym. "Zauroczyła mnie i jako aktorka, choć formalnie jeszcze nią nie była, i jako kobieta" - wspominał Krzyżowski w magazynie "Wesele". Oto historia ich miłości.

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska zdradza sekrety rocznicy małżeńskiej. Ma tajemnice przed rodziną, ale nie przed Plotkiem. "Biesiada nie ma końca"

Radosław Krzyżowski z "Na dobre i na złe" zakochał się na zabój w utalentowanej aktorce 

Między Radosławem Krzyżowskim a Dominiką Bednarczyk szybko zaiskrzyło, a następnie narodziło się płomienne uczucie. Aktor nieraz podkreślał, że nie mógł przejść obojętnie wobec pięknej i utalentowanej aktorki. Para sformalizowała związek i stanęła na ślubnym kobiercu w 1999 roku. Ceremonia odbyła się bez wielkiej pompy i należała do skromnych, a na przyjęciu pojawili się tylko najbliżsi młodej pary.  "Długo się testowaliśmy. Byliśmy już mocno okrzepłą parą z sześcioletnim stażem wspólnego mieszkania, gdy uznaliśmy, że nadszedł czas na ślub" - wyznał Krzyżowski na łamach "Gazety Krakowskiej". W 2005 roku Radosław Krzyżowski i Dominika Bednarczyk powitali na świecie córkę. Dziewczynka otrzymała na imię Kaja. Z kolei w 2024 roku para będzie celebrowała 25. rocznicę ślubu, czyli tzw. srebrne gody. Jesteście ciekawi, jak wygląda żona Radosława Krzyżowskiego? Zajrzyjcie do naszej galerii w górnej części artykułu i zobaczcie zdjęcia.

Radosław Krzyżowski ma znaną żonę z "Na dobre i na złe". W tych produkcjach wystąpiła 

Radosław Krzyżowski i Dominika Bednarczyk tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym. Okazuje się, że para niejednokrotnie współpracowała ze sobą zawodowo. Małżeństwo wystąpiło wspólnie w kilku produkcjach, m.in. w filmie Stevena Spielberga "Lista Schindlera", a także na deskach krakowskiego Teatru im. Słowackiego. Dominika Bednarczyk jest  aktorką, którą widzowie z pewnością kojarzą m.in. z "Hotelu 52", "Wszystko przed nami" czy "Informacji zwrotnej". ZOBACZ TEŻ: Olga Kalicka jest szczęśliwie zakochana. Opublikowała filmik z partnerem. Co za słowa!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.