"Rolnik szuka żony". Jessica ma partnera. Wystąpiła z nim w telewizji. Kontrowersyjnie

Jessica dała się poznać w programie "Rolnik szuka żony". Choć nie znalazła tam miłości, okazuje się, że nie jest już singielką. Wraz z partnerem pojawiła się w nietypowym formacie telewizyjnym. I od razu związek został wystawiony na próbę.

Jessica Miemiec uwielbia występować w programach telewizyjnych. Od czasu "Rolnik szuka żony" mieliśmy okazję wielokrotnie oglądać ją na ekranie. Wzięła udział w "Magii nagości", "Pamiętnikach z wakacji", gdzie zagrała w kilku odcinkach, a nawet zastanawiała się nad zgłoszeniem do "Love Island". Na razie to ostatnie zapewne nie wypali, gdyż okazuje się, że Jessica nie jest już singielką. Pochwaliła się partnerem w programie "Gry małżeńskie", gdzie od razu zaryzykowała wierność w związku.

Zobacz wideo Marta Manowska o kulisach na planie "Rolnik szuka żony". To mają do dyspozycji uczestnicy

"Rolnik szuka żony". Jessica wzięła partnera do programu. Ryzykowne

Bywalczyni programów tym razem wzięła udział w "Grach małżeńskich" emitowanych w Polsat Cafe. Wystąpiła tam ze swoim partnerem, 37-letnim Markiem. Format polega na tym, że singielka spotyka się z trzema mężczyznami w ich mieszkaniach pod okiem kamer. Dwóch z nich jest zajętych, a tylko jeden jest singlem. Na randkach bohaterka ma za zadanie odgadnąć, który z panów tak naprawdę jest wolny. Jeśli jej się to uda - ona i prawidłowo wytypowany uczestnik otrzymują trzy tysiące złotych do podziału. Jeśli źle wytypuje - wskazany mężczyzna zgarnia pieniądze wraz z partnerką. Ci w związkach oczywiście ukrywają ukochane i wszystko, co się z nimi wiąże, lawirując, a gdy trzeba - kłamiąc w żywe oczy. W jednym z odcinków Jessica przyglądała się z ukrycia, jak jej ukochany randkuje z nieznajomą.

Jak uderzy mojego misia to pożałuje. Dostanie liścia

powiedziała Jessica do kamery. Mimo bojowego nastawienia przyznała, że singielka jest ładna, ale "ona jest najładniejsza". Na początku randki, podglądając wszystko z ukrytych kamer, wyznała, że nie jest zazdrosna. - Mi to nie przeszkadza, Marek może śmiało ją dotykać, całować, także nie ma problemu - powiedziała. Jak poszło Markowi? Partner byłej uczestniczki "Rolnika" dwoił się i troił, by zataić fakt, że w jego mieszkaniu są ślady innej kobiety. Zdjęcia Jessici i jej ukochanego z programu możecie zobaczyć w naszej galerii.

"Rolnik szuka żony". Jessica wystawiła swój związek na próbę dla pieniędzy. Opłaciło się?

Marek spotkał się w swoim mieszkaniu z Roksaną, która miała wyśledzić, czy jest singlem. Mężczyzna nie wypadł najlepiej i podczas spotkania był zestresowany. Mimo że przed przyjściem singielki wraz z Jessicą posprzątali z widoku kobiece przedmioty, okazało się, że Roksana lubi szperać po szafkach. W trakcie randki natknęła się na erotyczne gadżety w szufladzie. Później było tylko gorzej. W szafie znalazła damskie kozaki. Nie dała się nabrać, że należą one do kuzynki Marka, która u niego pomieszkuje. Kobieta wyszła z mieszkania wściekła. Ciekawe, czym następnym zaskoczy nas Jessica.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.