"Magia nagości". Uczestniczka show randkowała z gwiazdorami Hollywood. Wyjawiła nazwiska

Uczestniczka programu "Magia nagości" w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że przed programem randkowała z popularnymi gwiazdorami w Los Angeles. Jeden z aktorów podrywał ją na siłowni.

Chrissie Wunna wzięła udział w jednym z odcinków brytyjskiej edycji "Magii nagości". Format od początku wzbudza ogromne kontrowersje. Założenie jest proste: uczestnicy wybierają partnera/partnerkę oglądając ich nagie ciała. Wunna pojawiła się w 11. sezonie show. Zgłosiła się do programu, bo chciała poznać idealnego mężczyznę. Miała jeden warunek - szukała kandydata wyjątkowo hojnie obdarzonego przez naturę. Modelka była zachwycona formułą programu. Nie kryła ekscytacji, kiedy mężczyźni paradowali przed nią bez ubrań. - Wzięłam udział w przeróżnych reality show, ale ten format niezaprzeczalnie jest moim zdecydowanym faworytem - podkreśliła w jednym z wywiadów. Wunna zdradziła, że udział w show przyniósł jej sporą popularność i jest zalewana wiadomościami od adoratorów. Wyjawiła, że jeszcze na długo przed programem łamała serca popularnym celebrytom. Wyjawiła nazwiska. 

Zobacz wideo Szelągowska ma nowego partnera. Woli związek z dala od fleszów?

Uczestniczka "Magii nagości" podrywana przez gwiazdy Hollywood. "Umówiłam się na randkę z Mattem Dillonem"

Udział w "Magii nagości" przyniósł Chrissie Wunna sporą rozpoznawalność. Celebrytka po udziale w show wzięła udział m.in. w licznych programach śniadaniowych, gdzie dzieliła się swoimi doświadczeniami z udziału w programie. W rozmowie z "Daily Star" Wunna wyjawiła, że jest nieustannie adorowana, ale przed wzięciem udziału w show także nie narzekała na brak zainteresowania. Celebrytka wyjawiła, że kiedy była młodsza, mieszkała w Stanach Zjednoczonych i randkowała z popularnymi aktorami z Hollywood. 

Mieszkałam wtedy w Los Angeles. Umówiłam się kiedyś na randkę z Mattem Dillonem, który wystąpił w filmie "Sposób na blondynkę" u boku Cameron Diaz

- wyjawiła Wunna.

Uczestniczka 'Magii nagości' podrywana przez gwiazdy Hollywood. 'Umówiłam się na randkę z Mattem Dillonem'Uczestniczka 'Magii nagości' podrywana przez gwiazdy Hollywood. 'Umówiłam się na randkę z Mattem Dillonem' fot. instagram.com/chrissiewunna; mattdillon

Gwiazda "Magii nagości" była uwodzona przez znanego aktora. Poznała go na siłowni

Jak się okazuje, Matt Dillon nie był jednym mężczyzną, który próbował zauroczyć gwiazdę 11. sezonu "Magii nagości". W rozmowie z "Daily Star" Wunna przyznała, że był nią zainteresowany Joseph Fiennes, który w swojej filmografii ma m.in. rolę w filmie "Zakochany Szekspir" u boku Gwyneth Paltrow. - Pracowałam na siłowni i regularnie go tam widywałam. Jest naprawdę dobrze zbudowany. Udawał, że musi koniecznie kupić sportowe ciuchy tylko dlatego, że pracowałam w dziale sprzedaży. To było bardzo urocze! - wyznała celebrytka w rozmowie z "Daily Star". Uczestniczka "Magii nagości" podkreśliła, że od kiedy program emitowany jest w Stanach Zjednoczonych, to nie może opędzić się od adoratorów zza oceanu. Wunna dostaje tonę wiadomości od topowej klasy sportowców, którzy próbują umówić się z nią na randkę. Celebrytka przyznała, że co cztery minuty do jej skrzynki odbiorczej wpada nowa wiadomość z propozycją randki. - Większość wiadomości, które dostaję to "niegrzeczne propozycje". Rzadko zdarza się, abym dostała romantyczną wiadomość. Kiedy się tak dzieje, od razu jestem zauroczona - podsumowała Wunna.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.