"Magia nagości". Uczestniczka pokazała nietypowy "talent". Prowadząca była w szoku. Wyleciała z wulgarnym komentarzem

Prezenterka "Magii nagości" po raz kolejny zaskoczyła widzów Channel 4. Tym razem chodziło o niewybredny komentarz w stronę uczestniczki.

"Magia nagości" cieszy się w ostatnich latach tak dużym zainteresowaniem, że doczekała się swojej wersji w wielu europejskich krajach. W każdym odcinku uczestnicy wybierają partnera na randkę na podstawie oceny ciał. Bohaterowie odcinka są bez cenzury pokazywani w specjalnie przygotowanych do tego boksach. Brytyjska edycja prowadzona jest przez Annę Richardson. Prezenterka nie gryzie się w język i nieraz potrafi rzucić do uczestników niewybrednym komentarzem. Tak było w jednym z odcinków, w którym drugiej połówki szukała Skyle.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

"Magia nagości". Uczestniczka pokazała swój "talent". Prowadząca nie gryzła się w język

W trakcie emisji odcinka ze Skyle widzowie byli najbardziej zaskoczeni reakcją prowadzącej na imprezową sztuczkę uczestniczki. Po tym, jak zawęziła liczbę kwalifikujących się kawalerów do trzech, singielka pokazała swój "talent". "Nazywa się to sztuczką bletek, Skyle ma poręczną paczkę bletek w spodniach, a buty są ściągnięte" - zapowiedziała Richardson. W tym momencie Skyle pokazała swoją gibkość, podnosząc paczkę papierosów z podłogi samymi ustami. Niestety w którymś momencie się poślizgnęła. Prowadząca skwitowała sytuację słowami: "Wyciągnij te spodnie ze swojej ci*i!".

Magia nagościMagia nagości fot. Channel 4 screen

Niespodziewane sytuacje w "Magii nagości"

W innym odcinku z kolei widzowie programu nie mogli powstrzymać się od zachwytu nad jedną z uczestniczek. "Wow, Sam jest po prostu oszałamiająca!", "To jest jakiś obłęd. Ta dziewczyna jest totalnie piękna!", "To najpiękniejsza uczestniczka tego show" - czytaliśmy w komentarzach na Twitterze. W każdym epizodzie bardzo łatwo może dojść do niespodziewanych sytuacji. Prowadząca brytyjskiej wersji show, Anna Richardson, przyznała, że pewnego razu uczestnik był poproszony o zejście z planu i uspokojenie emocji na boku.

April Opal zarabia na sprzedaży swoich zdjęć Zarabia fortunę za sprzedawanie zdjęć. Połowę zabiera jej rząd. "Byłam brzydulą"

Co z polską edycją "Magii nagości"?

Brytyjska wersja "Magii nagości" cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Powstało już osiem edycji i wciąż nagrywane są nowe odcinki. Fani polskiej edycji muszą się jednak obejść smakiem. Choć produkcja podjęła się kręcenia odcinków na zamówienie telewizji Zoom TV, to wiosną 2023 ogłoszono, że kolejny czwarty sezon już nie powstanie.

Więcej o: