"Love Island". Marietta schudła 15 kilogramów. Teraz pozuje topless. Oto efekty

Marietta Fiedor z pierwszej edycji "Love Island" przywitała wiosnę wyjątkową sesją zdjęciową. Zapozowała topless, a newralgiczne miejsca zakryła bukietem świeżych kwiatów. Wyszło sensualnie i zmysłowo.

Marietta Fiedor zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w "Love Island". Była uczestniczką pierwszej edycji programu. Na wyspie związała się z Frankiem Rumakiem i para doszła aż do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Po powrocie do Polski ich związek jednak nie przetrwał. Potem uczestniczka show Polsatu pokazywała w mediach społecznościowych innego mężczyznę, ale ten związek także się rozpadł. Od czasu zakończenia programu Marietta przeszła ogromną metamorfozę i schudła aż 15 kilogramów. Nie da się ukryć, że w szczuplejszej wersji o wiele lepiej czuje się we własnym ciele. Właśnie pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej i zachwyciła fanów.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje ćwiczenia, które możesz wykonać w domu

"Love Island". Marietta cała w świeżych kwiatach. Zapozowała topless

Marietta z "Love Island" z okazji wiosny zdecydowała się na wyjątkową sesję zdjęciową. Na planie miała na sobie jedynie jeansy. Uczestniczka show zapozowała topless i zasłoniła się bukietem kwiatów. Na fotografii ma na sobie delikatny makijaż podkreślający urodę i lekko pofalowane włosy okalające twarz. Uwagę zwracają jej tatuaże zdobiące jedno z ramion.

Alicja oceniła relacje pozostałych uczestników 'Love Island' "Love Island". Alicja o uczestnikach. "Ta relacja jest najbardziej zakłamana"

Zacznijmy od delikatnych kadrów. Jak często dostajecie kwiaty, a może same sprawiacie sobie taką przyjemność? - zapytała Marietta na Instagramie.
 

"Love Island". Fani zachwyceni sensualna sesją Marietty. "Pani Wiosna"

Pod zdjęciem Marietty od razu posypały się komplementy. Konto na Instagramie uczestniczki pierwszej edycji "Love Island" obserwuje ponad 155 tysięcy ludzi. Na ich reakcje nie trzeba było długo czekać. Docenili delikatną koncepcję sesji, gdzie nagość nie została pokazana w wulgarny sposób. Zachwytom nie było końca.

Karolina Gilon i Adam Boguta "Love Island". Karolina Gilon zaatakowana przez widzów. Poszło o Adama

Piękne ujęcie. Kocham takie delikatne sensualne kadry.
Uwielbiam takie kobiece zdjęcia, coś przepięknego.
Jest i pani wiosna - czytamy w komentarzach.
 

"Love Island". Marietta schudła aż 15 kilogramów. Jak to zrobiła? 

W rozmowie z fanami Marietta zdradziła, jak udało się tak bardzo zmienić swoją sylwetkę. Uczestniczka "Love Island" zaczęła od pilnowania kalorii, a potem wprowadziła dużo ruchu. Jak podkreśliła, nadal nie osiągnęła zamierzonego celu i chce popracować nad jędrnością skóry i wymodelowaniem pośladków. Do walki o lepszą sylwetkę motywowały ją efekty, które widziała wraz z wprowadzeniem w życie zmian. Dziś regularnie trenuje od czterech do pięciu razy w tygodniu. Wybiera kickboxing, siłownię i spacery. Marietta chętnie korzysta też z sauny.

'Love Island' "Love Island". Teraz Hubert rozdaje karty. Beata nie tego się spodziewała

 W jaki sposób i w ile czasu tak pięknie schudłaś? Kopnij mnie w dupsko na zachętę! - napisała jedna z fanek Marietty. 
Kopię w dupę! Zaczęłam w lutym 2022. (...) Chodziłam przez półtora miesiąca na zabiegi ujędrniające. Zaczęłam dbać o zdrową dietę i liczyłam kalorie. Później wyjechaliśmy do Hiszpanii i tam również wszystko liczyłam, ale nie odmawiałam sobie niczego pysznego, po prostu wszystko wliczałam. Widząc efekty i coraz lepsze samopoczucie, kontynuowałam sobie to wszystko. Później był temat walki MMA i mocne przygotowania i bardzo intuicyjne jedzenie. Po takim zapieprzu jadłam, jak trzeba. Teraz chcę podnieść naleśnika na dupce, wzmocnić i ujędrnić brzuch i resztę - odpowiedziała Marietta.

'Love Island'. Marietta Fiedor o utracie wagi'Love Island'. Marietta Fiedor o utracie wagi fot. instagram.com/mariettafiedor

Marietta to nie jedyna uczestniczka show, która bardzo się zmieniła. Ola Tomala jest doskonale znana widzom z emitowanej obecnie edycji "Love Island". Jak wyglądała przed udziałem w popularnym show? Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać. Radykalnie zmieniła kolor włosów, a kompleksy wyleczyła w gabinecie chirurga plastycznego. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Więcej o: