"Magia nagości". Uczestnik miał moment brutalnej szczerości. Wyjawił, co robi w trakcie stosunku

"Magia nagości" to telewizyjny hit, który przybył do Polski z Wielkiej Brytanii. Program jest emitowany na świecie od 2017 roku. Nie brakuje w nim odważnych wyznań.

"Magia nagości" zdobyła ogromną rzeszę fanów z Polski. Na początku miał to być program o tematyce randkowej, ale w rzeczywistości jest to bardzo kontrowersyjna produkcja, która odbiega od innych show tego typu. Uczestnicy na początku chowają się za specjalną kapsułą, a z czasem pokazują coraz więcej ciała. Twarz kandydatów ujawniana jest na samym końcu. Jakiego wyznania dopuścił się jeden z uczestników programu?

'Magia nagości'"Magia nagości". Uczestniczka zwymiotowała na randce. Wyszło niezręcznie

Zobacz wideo Producenci "Sexify" o współpracy z Netflixem: Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego w jakimkolwiek innym miejscu [Popkultura]

"Magia nagości": uczestnik przyznał się, co robi podczas seksu

Do brytyjskiej edycji programu dołączył 20-letni Charlie, czyli student z Leeds. Wyznał, że nawiązanie relacji z kobietami sprawia mu nie lada problem. Opowiedział w programie również, co lubi robić podczas zbliżeń z partnerkami. Dodał, że ogromną przyjemność sprawia mu oglądanie stosunku w lustrze. Anna Richardson, czyli prowadząca program, która często podsumowuje wypowiedzi uczestników z przekąsem, skomentowała wyznanie Charliego następująco:

To brzmi trochę jak "American Psycho", ale ok.

Kobieta nawiązała tym samym do filmu, gdzie jeden z bohaterów, czyli Patrick Bateman miał podobne zainteresowania do Charliego. Fetysz lustra został rozsławiony przez wspomnianą produkcję. Co ciekawe, odważne wyzwanie chłopaka poskutkowało randką z jedną z uczestniczek. Najwidoczniej miała podobne fantazje. Wspomniana fantazja uczestnika programu jest dość powszechna i może zwiększyć pewność siebie. 

'Magia nagości. Polska'"Magia nagości". Wymagający uczestnik. Nie do wiary, co mu się przeszkadzało

Zobacz też: "Magia nagości". 23-letnia matka do programu zabrała swojego eks. Rozczarowała się, gdy zobaczyła jądra kandydatów

Więcej o: