"Magia nagości". Pierwszy raz w historii programu zgłosiła się para. Przyszli po trójkąt. Nie uwierzycie, co stało się później

W jednym z odcinków mieliśmy okazję poznać Matta i Mary. Zakochani zgłosili się do programu w poszukiwaniu osoby do trójkąta. Ich losy potoczyły się jednak zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak to się skończyło.

"Magia nagości" to kontrowersyjne show, które ma na celu ukazanie, że każde ludzkie ciało jest piękne. Program polega na tym, że jeden uczestnik ogląda innych bohaterów, którzy stoją w kolorowych kabinach zupełnie nago. Wraz z kolejnymi etapami "gry" odsłaniane są kolejne partie ciała. Na samym końcu uczestnik wybiera jedną osobę, z którą zamierza wybrać się na randkę. Do "Magii nagości" zazwyczaj zgłaszają się single, jednak tym razem w studiu po raz pierwszy zagościła para.

Zobacz wideo Wiśniewski zażartował z ciężarnej żony. Odpłaciła mu się

"Magia nagości". Przyszli po trójkąt. Ich losy potoczyły się inaczej 

Matt i Mary już na samym początku zaznaczyli, że są razem od czterech lat i tworzą bardzo udany związek. Mimo to postanowili poszukać kolejnej osoby do relacji. Chcieli poznać kogoś nowego, jednocześnie nie tracąc siebie nawzajem. Matt stanowczo zaznaczył, że nie chodzi im o sam seks, a wprowadzenie do związku pikanterii. Para przyznała, że dopiero zaczęła zagłębiać się w temat, ale zdecydowanie preferują kobiety. W trakcie pojawiły się między nimi małe spory i problemy komunikacyjne. Matt i Mary nie mogli się porozumieć względem oczekiwań do potencjalnej kandydatki, jednak wraz z upływem czasu zdecydowali się zaprosić na randkę Carę.

'Magia nagości''Magia nagości' fot. screen player.pl/'Magia nagości'

We trójkę wybrali się do restauracji, a następnie do baru na drinka. Rozmowa od samego początku dobrze się między nimi kleiła. Od razu odnaleźli wspólne zainteresowania, a Cara podkreśliła, że chętnie spróbuje takiego związku. Nie brakowało też drobnych czułych gestów i pocałunków.

Trzy tygodnie później ekipa programu skontaktowała się z uczestnikami, by dowiedzieć się, jak dalej wygląda ich relacja. Okazało się, że Matt i Mary nie utrzymali kontaktu z Carą. Ponadto para się rozstała.

'Magia nagości''Magia nagości' fot. screen player. pl/'Magia nagości'

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.