"Magia nagości". Odpadła przez stopy. "Brzydkie, zapomniałam zrobić". Wybierał fetyszysta

W "Magii nagości" uczestnikiem był fetyszysta stóp. Podczas decyzji przyglądał się uważnie właśnie tej części ciała. Dla jednej z uczestniczek nie skończyło się to dobrze.

"Magia nagości" to kontrowersyjny program, w którym uczestnik wybiera partnera na randkę, oglądając kandydatów pozbawionych ubrań. W kolejnych etapach odsłaniane są dalsze partie ciała. W jednym z odcinków wybierający bardzo dużo uwagi poświęcił kobiecym stopom. Jedna z uczestniczek zapomniała jednak zrobić pedicure przed programem.

Zobacz wideo Fetysze Malwiny i co mają z tym wspólnego stopy Dody?

"Magia nagości". O wyborze zadecydowały stopy. Jedna z uczestniczek zapomniała o nie zadbać

24-letni Matthew, który wybierał spośród sześciu kobiet, przyznał, że szuka silnej kobiety, z którą wyruszy na liczne przygody. Na nagraniu promocyjnym o idealnej partnerce rozmawiał z przyjaciółką podczas manicure. Ta dodała, że potrzebuje kobiety, która doceni, że 24-latek dba o siebie. W pierwszej rundzie prowadząca zapytała się, która część w kobiecym ciele pociąga uczestnika. Odparł, że stopy. Troszkę to zszokowało kobietę.

Masz przed sobą sześć ku****ek, a mówisz o stopach?!

Matthew przyznał, że stopy są bardzo ważne i powinny być zadbane. Podchodząc do kabin, właśnie na tej części ciała się skupił. Na nieszczęście uczestniczki w czerwonej kabinie. 

Podobają mi się jej szczupłe nogi, ale stopy mnie zabiły. Zrobiła manicure, a co ze stopami? - mówił 24-latek.

'Magia nagości'. Stopy uczestniczki'Magia nagości'. Stopy uczestniczki Fot. screen player

To właśnie przez brzydkie stopy, dziewczyna z czerwonej kabiny pożegnała się z programem jako pierwsza. Okazała się nią 19-letnia Amber. Jak skomentowała niezrobiony pedicure?

Brzydkie, zapomniałam zrobić. Wczoraj wieczorem miałam zrobić pedicure, ale obejrzałam mecz.

No cóż, priorytety. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.