"Magia nagości". Stopy uczestnika przeraziły prowadzącą: Wyglądają jak krewetki! Ma rację?

"Magia nagości" wciąż wzbudza w widzach ogromne emocje. Tym razem prowadząca postanowiła dać do pieca. Przyrównała palce uczestnika do owoców morza.

"Magia nagości" to show, które cieszy się sporą oglądalnością za granicą. Szczególnie brytyjska edycja jest uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Wszystko za sprawą prowadzącej, która nie boi się poruszać niewygodnych dla uczestników tematów. W czwartym odcinku szóstego sezonu pojawiła się singielka, która wybierała partnerów na podstawie ich nagiego ciała. Gdy przyszła pora na mężczyznę w pomarańczowej kabinie, prowadząca stwierdziła, że palce bohatera przypominają jej... tygrysie krewetki. 

Polecamy: "Magia nagości". Uprawiała seks, kiedy do pokoju wszedł jej ojciec. Jego reakcja bezbłędna

Zobacz wideo Producenci "Sexify" o współpracy z Netflixem: Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego w jakimkolwiek innym miejscu [Popkultura]

"Magia nagości". Prowadząca nie wytrzymała. Gdy zobaczyła palce mężczyzny, to pokusiła się o mocny żart

W show "Magia nagości" nie ma tematów tabu. Program rozrywkowy jest uważany za bardzo odważny, ponieważ przełamuje wstyd i pokazuje uczestników oraz uczestniczki, którzy prezentują różne typy sylwetek. W czwartym odcinku szóstej edycji kobieta wybierała mężczyzn na podstawie ich nagiego wyglądu. Wszystko rozpoczęło się od dolnych partii ciała. Gdy przyszła kolej na mężczyznę z pomarańczowej kabiny, natychmiast stwierdziła, co myśli o jego stopach. Mimo że pochwaliła wygląd jego penisa, to z jego kończyn dolnych nie była specjalnie zadowolona. 

Fajny penis, ale nie jestem fanką stóp - powiedziała rezolutnie uczestniczka.

'Magia nagości''Magia nagości' TVN Player / screen

Prowadząca stwierdziła wprost:

Wyglądają jak krewetki!

Też dostrzegacie podobieństwo palców u stóp mężczyzny do morskich skorupiaków?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.