"Magia nagości". Najpierw przespała się z 62-letnim kulturystą. Potem na oczach kamer wybuchła awantura

W jednym z odcinków "Magii nagości" miała miejsce komiczna sytuacja. Między uczestnikami doszło do zbliżenia fizycznego. Na tym jednak nie poprzestali. Zamiast szczęśliwego zakończenia, para pokłóciła się na oczach kamer. Padły mocne słowa.

"Magia nagości" to kontrowersyjne show, które ma na celu ukazanie, że każde ludzkie ciało jest piękne i zasługuje na miłość. Format polega na tym, że jeden uczestnik ogląda kilku innych bohaterów, którzy znajdują się w kolorowych kabinach zupełnie nago. W kolejnych etapach odsłaniane są dalsze partie ciała. Finalnie bohaterzy odpadają, a uczestnik wybiera jedną osobę, z która zamierza pójść na randkę. W jednym z odcinków "Magii nagości" poznaliśmy 43-letnią Katie. Kobieta miała ochotę poznać młodego i zdecydowanego mężczyznę. Jednak w trakcie gry bardzo spodobał jej się jeden dobrze zbudowany kulturysta.

Zobacz wideo Maryla Rodowicz opowiada swoją najbardziej romantyczną historię w życiu

"Magia nagości". 43-latka i 62-latek najpierw się przespali. Później doszło do awantury

Ostatecznie to właśnie 62-letni Andy wybrał się z Katie na randkę. Spotkanie było udane. Wszystko świetnie się zapowiadało. Mężczyzna stanowczo podkreślał, że od razu poczuł chemię. Para złapała dobry kontakt i długo ze sobą rozmawiała. Doszło nawet do tańców i kilku pocałunków. Później z restauracji zauroczeni sobą bohaterowie "Magii nagości" przenieśli się do hotelu. Następnie po pięciu tygodniach od romantycznej nocy ponownie spotkali się w randkowym show, gdzie niewinna rozmowa niemal natychmiast przerodziła się w awanturę. Para nawzajem obarczała się winą za rozpad relacji.

Witaj. Co u ciebie? - zaczęła Katie.
Dużo pracuję - odpowiedział Andy.
I ktoś mnie roluje - dodała.
O co ci chodzi? Ruch należał do ciebie. Odwiedziłem cię, a później się wykręciłaś - zarzucił.
Kłamiesz Andy! - skwitowała Katie.

'Magia nagości'. Na planie doszło do awantury'Magia nagości'. Na planie doszło do awantury fot. screen player.pl/'Magia nagości'

Uczestnicy tak bardzo się rozkręcili w zarzutach, że produkcja miała problem z przerwaniem tej batalii. Po tej sytuacji Katie nie spotkała się już więcej z Andym. Kilka tygodni później ekipa "Magii nagości" skontaktowała się z kobietą, by dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło.

Piękny sen przerodził się w koszmar. Randka była świetna. Sądziłam, że to powtórzymy, znajomość rozkwitnie, a on okaże się tym jedynym. Pisaliśmy i dzwoniliśmy do siebie, ale nabrałam podejrzeń, gdy jego kłamstwa przestały składać się w całość. Uznałam, że jestem na to za stara, więc to zakończyłam. Oczekuję przeprosin, ale wątpię, że go na to stać - wyznała Katie.

Nieoczekiwanie połączono się także Andym, który przeprosił uczestniczkę za swoje zachowanie. Ku zaskoczeniu wszystkich, zaprosił Katie na kolejną randkę. Kobieta aż wypluła kawę, gdy o tym usłyszała. Dziwiąc się samej sobie - zgodziła się. Myślicie, że tym razem się uda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.