"Sanatorium miłości". Darek wywołał burzę w sieci wypowiedziami o fantazjach seksualnych. "To się leczy"

Dariusz z "Sanatorium miłości" po raz kolejny podpadł widzom. Fani reality show są już zmęczeni jego zabarwionymi erotycznie komentarzami. Tym razem kuracjusz dywagował na temat przywiązywania kobiet do łóżka.

Dariusz z "Sanatorium miłości" dał się poznać widzom jako żywiołowy i wygadany mężczyzna po 60. Kuracjusz jakiś czas temu rozstał się z żoną, u boku której wytrwał ćwierć wieku. 61-latek wprost przyznaje, że nadal ma ogromny apetyt na seks i poszukuje kobiety z równie wysokim libido.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Darek nadal krąży wokół tematu seksu. Tym razem mówił o przywiązywaniu kobiet do łóżka

Widzowie już w poprzednich odcinkach narzekali na ciągłe orbitowanie Dariusza wokół tematu seksu.

Nie ukrywam, że seks jest dla mnie bardzo ważny. Kocham seks. Chciałbym, aby partnerka dorównywała mi temperamentem. Chciałbym, żeby była otwarta. Byłoby wspaniale, gdyby codziennie miała ochotę na seks - wyznał Dariusz w rozmowie z "Super Expressem".

Czara goryczy przelała się przy okazji rozmowy 61-latka ze Zdzisławem. Adorator Uli przyznał, że zawsze marzył o łóżku na metalowym szkielecie. Darek aż podskoczył z ekscytacji na to wyznanie.

Bo można wiązać przy nim kobiety, nie? (...) Jest możliwość wiązania, jeśli ktoś lubi takie zabawy. Ale co z tego? Wszystkie dziewczyny się wystraszyły, ale ja byłem przekonany, że wy z Ulą pójdziecie do jednego pokoju - kontynuował rubaszny kuracjusz.

Internauci skomentowali niezręczną rozmowę Dariusza ze Zdzisławem. Zdaniem niektórych, 61-latek ma prawo mówić na głos o swoich fantazjach, niektórzy z kolei uważają, że kuracjusz może być uzależniony od seksu.

Oj tam, Asia też pytała na randce o seks, że codziennie. Czyli co, też jest uzależniona? Ludzie, to ludzkie, a Darek po prostu pewnie tylko sobie gada.
Jeśli ten pan jest uzależniony od seksu, a wychodzi na to, że jest... zresztą sam to powiedział, to się leczy. Bardzo przystojny i fajny mężczyzna, ale to uzależnienie mu dużo ujmuje.

Co sądzicie na temat zachowania Dariusza z "Sanatorium miłości", tym razem przesadził?

Więcej o:
Copyright © Agora SA