"Magia nagości". Uczestniczka nosi genitalia na szyi. Zrobiła z nich wisiorek. "Nie chcę się ich pozbywać"

Program "Magia nagości" jest pełen kontrowersji. Tym razem 28-letnia uczestniczka zaskoczyła osobistym wyznaniem. Zdecydowała się na usunięcie części genitaliów. Następnie przerobiła je na biżuterię.

"Magia nagości" to program, który wzbudza kontrowersje. Jedni go uwielbiają, inni uważają, że zbyt narusza ludzką godność. Pierwsza odsłona randkowego reality show pojawiła się w Wielkiej Brytanii, ale program doczekał się emisji w wielu krajach, również w Polsce. Głównym założeniem formatu jest szerzenie ciałopozytywności. W jednym z odcinków mogliśmy poznać Tracy, 28-letnią mamę. Kobieta zszokowała widzów kontrowersyjnym pomysłem.

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

"Magia nagości". Wycięła sobie część genitaliów. Później zrobiła z nich wisiorek

Tracy swoim występem w "Magii nagości" zaskoczyła nie jednego widza. We wstępie powiedziała, że jest mamą i jej głównym zajęciem jest gotowanie i sprzątanie oraz zajmowanie się dziećmi. W wolnym czasie jej pasją jest pisanie. W trakcie programu zdradziła, że poszukuje zadbanego, a jednocześnie zdecydowanego gentlemana o mocnym charakterze. Dopiero później dopuściła się wyznania, które zszokowało widzów. Nie ukrywała, że szuka partnera... z dużym przyrodzeniem.

Urodziłam dwoje dzieci, moja pochwa jest jak słoik z dżemem - skwitowała Tracy.

W dalszej części randkowego show Tracy wybrała Marka, który okazał się spełniać główne wymaganie i to z nim poszła na randkę. Jakiś czas później produkcja zapytała ją, jak potoczyły się ich losy. Para spotykała się, ale po roku płomienne uczucie zgasło. Podczas udziału w "Magii nagości" Tracy oburzyła widzów osobistymi przemyśleniami, a teraz poszła o krok dalej. Otwarcie wyznała, że usunęła część genitaliów, a następnie postanowiła zrobić sobie z nich łańcuszek.

Zmniejszyłam wargi sromowe, bo uważałam, że są za duże. Teraz są takie jak trzeba. Po zabiegu stwierdziłam, że nie chcę się ich pozbywać, więc zrobiłam z nich wisiorek - powiedziała Tracy w programie.

Kobieta pokazała, że pomalowała i ozdobiła je brokatem, a następnie zatopiła w żywicy. Nagrała cały proces i widzowie mogli zobaczyć wideo z tworzenia tej nietypowej biżuterii. Teraz Tracy dumnie nosi fragmenty ciała na szyi.

W Polsce niedawno zakończyła się trzecia edycja "Magii nagości", ale castingi do kolejnej już wystartowały. Będziecie czekać na nowe odcinki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.