"Przysięga" i "Zakazany owoc" znikają z anteny TVP. Znamy przyczynę

Seriale "Przysięga" i "Zakazany owoc" są uwielbiane przez widzów TVP. Miłośnicy tureckich telenoweli będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość przed emisją kolejnych odcinków.

"Przysięga" i "Zakazany owoc" to tureckie seriale, które zdołały podbić serca widzów TVP. Pierwszy z nich emitowany jest od 3 września 2019 roku, a drugi zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 28 czerwca 2022 roku, zastępując cieszący się popularnością serial "Miłość i przeznaczenie". Jak się jednak okazuje, czekając na kolejne odcinki telenoweli, polscy widzowie będą musieli obejść się smakiem. Zaplanowano bowiem chwilową przerwę w emisji seriali. Jaki jest powód?

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Przysięga" i "Zakazany owoc" znikają z anteny TVP. Znamy przyczynę

Już w poniedziałek 21 listopada 2022 roku widzowie nie zobaczyli kolejnego epizodu "Przysięgi" (tego dnia miał zostać wyemitowany odcinek 762). Przerwa w emisji serialu wynika z rozgrywających się mistrzostw świata w piłce nożnej. Poszczególne rozgrywki na murawie będą rozgrywane właśnie o tej porze, o której widzowie mogli dotąd oglądać turecki serial obyczajowy.

Kiedy "Przysięga" wróci do TVP?

Kiedy zatem fani produkcji mogą spodziewać się jej powrotu na antenę? Kolejny, 762. odcinek serialu będzie można obejrzeć już w środę, 7 grudnia 2022 roku w TVP1 o godzinie 16.05.

Kiedy "Zakazany owoc" wróci do TVP?

Jeśli chodzi o "Zakazany owoc", widzowie zobaczą 106. odcinek serialu zgodnie z planem - emisja zaplanowana jest na poniedziałek 28 listopada, na godzinę 17.15. Na 107. odcinek "Zakazanego owocu" trzeba będzie jednak zaczekać aż do 5 grudnia. Powodem są również Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022.

Czekacie na nowe odcinki tureckich telenoweli emitowanych przez TVP?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.