"Magia nagości". To już koniec sezonu. Będzie kolejny? Jest jeden warunek

"Magia nagości" to program, który wzbudza kontrowersje. Jedni go uwielbiają, inni uważają, że narusza ludzką godność. W Polsce cieszy się sporą popularnością i posiada sporą rzeszę fanów. Aktualnie dobiega końca trzecia edycja, a widzowie zastanawiają się, czy będą kolejne?

"Magia nagości" zadebiutowała na ekranach telewizorów w 2016 roku. Pierwsza odsłona tego randkowego reality show powstała w Wielkiej Brytanii. Nie da się ukryć, że zamysł programu wywołał sporo kontrowersji. Co więcej, na realizację tego formatu napisano mnóstwo skarg, które wysłano do Ofcomu, czyli brytyjskiego odpowiednika KRRiT. Mimo ogromnego poruszenia, "Magia nagości" doczekała się kilkunastu edycji w różnych krajach. Program ma swoich zwolenników także w Polsce. Właśnie dobiega końca kolejna odsłona show, a fani zadają sobie pytanie: Kiedy nowy sezon?

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

"Magia nagości". Nowa edycja będzie, jeśli pojawią się odważni uczestnicy

"Magia nagości" szokuje, ale wyróżnia się na tle innych programów. W rozbieranym show nawiązanie bliższej relacji z kandydatem nie zaczyna się standardowo od rozmowy. W początkowym etapie uczestnicy poznają kandydatów wyłącznie oglądając ich nagie ciała. Nie ma mowy o cenzurze, widzowie przed telewizorami także mogą przyglądać się wszystkiemu, co dzieje się w studio. Polska edycja reality show miała premierę w 2021 roku. Aktualnie emitowana jest już trzecia odsłona "Magii nagości", która cieszy się sporym zainteresowaniem. Fani nie wyobrażają sobie, aby program zniknął z anteny. Wiadomo już, że będzie czwarty sezon. Stacja stawia jeden warunek. Muszą znaleźć się chętni, którzy będą w stanie w pełni roznegliżować się przed kamerami. 

 

"Magia nagości". Castingi do nowego sezonu już ruszyły

Jak podaje "Press", produkcja już wznowiła poszukiwania odważnych kobiet i mężczyzn, którzy nie boją się pokazać w całej okazałości przed tysiącami widzów. Castingi już ruszyły, a jeśli znajdą się frywolni ochotnicy, to Beata Olga Kowalska już wkrótce zaprosi nowych uczestników do studia. Jak na razie, nie zdradzono jednak dokładnej daty emisji czwartego sezonu "Magii nagości"

Ostatni odcinek trzeciej edycji "Magii nagości" zostanie wyemitowany 28 października o godzinie 23:00 na kanale Zoom TV. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.