"Magia nagości". Beata Olga Kowalska przed laty zagrała w "Ranczu". Tak wtedy wyglądała

Prowadząca "Magię nagości" Beata Olga Kowalska lata temu bawiła widzów serialu "Ranczo". Choć od emisji finałowego odcinka minęło już sześć lat, to aktorka kojarzona jest właśnie jako żona doktora Wezóła. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała.

Beatę Olgę Kowalską możemy podziwiać nie tylko na ekranie telewizora. Aktorka występuje także w teatrze. Szczególnie kojarzona jest m.in z Teatru Powszechnego w Łodzi i Teatru Muzycznego w Gdyni. Od jakiegoś czasu prowadzi randkowy program rozrywkowy "Magia nagości". Jednak dla wielu widzów już na zawsze pozostanie słynną Wezółową z "Rancza". Zobaczcie, jak wyglądała Beata Olga Kowalska w serialu.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Magia nagości"Magia nagości". Beata Olga Kowalska nie mogła opanować emocji przy pani Marii

"Magia nagości. Prowadząca niegdyś grała w "Ranczu". Była nie do poznania

Pierwszy serial, w którym zadebiutowała Beata Olga Kowalska, to "Klan". Później rozpoczęła pracę na planie "Samo życie" oraz "Na Wspólnej". Obecnie Beata Olga Kowalska prowadzi "Magię nagości", ale to za rolę w "Ranczu" pokochali ją widzowie. W słynnym serialu wcielała się w rolę Doroty Wezółowej, żonę jedynego lekarza we wsi Wilkowyje. Małżonka doktora była zazdrosna o niemalże każdą kobietę, która pojawiła się obok jej męża. Zazwyczaj zabawne sytuacje doprowadzały wielu widzów do śmiechu. Kultowy serial Telewizji Polskiej na zawsze zostanie w sercach fanów. Widzowie wielokrotnie snuli teorię na temat wznowienia produkcji i transmisji dalszych losów bohaterów. Ostatnio domniemane plotki skomentował Grzegorz Wons. Aktor w "Ranczu" wcielał się w rolę Więcławskiego, przedsiębiorcy budowlanego.  

Magia Nagości"Magia nagości". Uczestniczka pokazała "sztuczkę" z piersiami. "Patrz, umiem tak!"

Choć od zakończenia emisji hitowego "Rancza" minęło już wiele lat, to widzowie na zawsze przypisali Beacie Oldze Kowalskiej rolę Wezółowej. Fani na bieżąco śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Kobieta zmieniła się nie do poznania. Postawiła na nową fryzurę, która odejmuje jej lat. Wyglądem nie przypomina już doktorowej. Zdjęcia Beaty Olgi Kowalskiej z planu serialowego "Rancza" znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: