"Hotel Paradise". Grzegorz zszokował wyznaniem. Był w "Magii nagości"

Grzegorz niedawno został nowym uczestnikiem programu "Hotel Paradise". Teraz w mediach społecznościowych potwierdził, że jakiś czasu temu wystąpił także w kontrowersyjnym show "Magia nagości".

Grzegorz, trener personalny z Warszawy, niedawno wszedł do popularnego programu. Jednak okazuje się, że "Hotelu Paradise" nie jest jego pierwszym telewizyjnym debiutem. W mediach społecznościowych jeden z fanów zapytał go o udział w innym kontrowersyjnym show. Grzegorz bez wahania udzielił odpowiedzi.

Zobacz wideo Za kim z programu Hotel Paradise najbardziej tęskni Martyna?

Hotel Paradise, Mikołaj / Hania"Hotel Paradise". Awantura między Hanią i Mikołajem. Widzowie mają dość

"Hotel Paradise". Uczestnik wystąpił w "Magii nagości"

Niedawno poznaliśmy trójkę nowych uczestników programu "Hotel Paradise". Jednym z nich był 24-letni Grzegorz. Widzowie mogli go już wcześniej zobaczyć w telewizji. Trener personalny jest coraz bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio zachęcał internautów do zadawania mu pytań. Jedna osoba zdecydowała się zapytać uczestnika o jego udział w "Magii nagości", Grzegorz nie unikał odpowiedzi. Fan zadał dość niedyskretne pytanie, czy w "Hotelu Paradise" widzowie będą mieli okazję zobaczyć jego... części intymne.

W tym programie już pokazałem... Jakby co, odcinek 2., sezon 1. Myślę, że pokażę na pewno, jak się robi show - odpowiedział Grzegorz na profilu w mediach społecznościowych.

Piotr Hotel Paradise"Hotel Paradise". Piotr przeszedł ogromną metamorfozę. Trudno go rozpoznać

Hotel Paradise GrzegorzHotel Paradise Grzegorz Instagram

"Magia nagości" to program randkowy, w którym uczestnicy wybierają kandydata bądź kandydatkę na randkę na podstawie nagich ciał. Na początku nie widzą ich twarzy, mogą ją zobaczyć dopiero przy wyborze.

Z odpowiedzi wynika, że Grzegorz nie czuje się skrępowany, ani udziałem w kontrowersyjnym programie, ani trudnymi pytaniami fanów. Myślicie, że po udziale w "Magii nagości" będzie mocnym graczem w "Hotelu Paradise"? Premierowy odcinek programu już 6 października o godzinie 20:35 na antenie TVN 7

Więcej o: