"Taniec z Gwiazdami". Produkcja już kompletuje uczestników. Pierwszym będzie popularny aktor

Wszystko wskazuje na to, że jesienią na antenę Polsatu powróci "Taniec z Gwiazdami". Według informacji podanych przez portal Pomponik jednym z uczestników 13. edycji ma być znany aktor.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Fanów "Tańca z Gwiazdami" ucieszy zapewne fakt, że trwają przygotowania do kolejnej edycji. Wszystko wskazuje na to, że 13. odsłona show zadebiutuje na antenie Polsatu jesienią. Nie wiadomo jeszcze, kogo zobaczymy podczas zmagań na parkiecie. Produkcja jest obecnie na etapie negocjacji z potencjalnymi uczestnikami. Jednym z nich ma być popularny aktor.

"Taniec z Gwiazdami". Produkcja już kompletuje uczestników. Pierwszym będzie popularny aktor

"Taniec z gwiazdami" powróci na antenę Polsatu dopiero jesienią. Negocjacje z uczestnikami rozpoczynają się jednak znacznie wcześniej. Jak podaje portal Pomponik, w tegorocznej edycji możemy spodziewać się Michała Mikołajczaka. Aktor znany jest przede wszystkim z występów w serialach, takich jak "Prawo Agaty", "Na Wspólnej" czy "Pierwsza miłość". Rozmowy wkroczyły podobno w decydujący etap. Produkcji zależy na udziale artysty ze względu na jego popularność oraz sympatię, jaką wzbudza wśród widzów. Prywatnie mężczyzna związany jest z Edytą Zając, zwyciężczynią 11. edycji tanecznego programu, co według producentów show jest dodatkowym atutem.

Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie jest związany z piękną Edytą Zając, która swoją edycję wygrała. Produkcja bardzo cieszy się na współpracę z nim. Negocjacje są na ostatniej prostej - zdradził informator serwisu Pomponik.

Myślicie, że jeśli Michał Mikołajczak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami", to uda mu się powtórzyć sukces Edyty Zając?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.