"Magia nagości". Premiera drugiego sezonu już w lutym. Twórcy szykują niespodziankę

"Magia nagości" niedługo znów zagości na ekranach telewizorów. W drugim sezonie producenci zapowiedzieli kilka zmian. Co tym razem zaserwują widzom? Przede wszystkim zróżnicowanych wiekowo uczestników.

Więcej na temat programów telewizyjnych znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Program "Magia nagości" od początku wzbudzał sporo kontrowersji. Format cieszył się dużą popularnością, a twórcy postanowili nakręcić drugi sezon. Producenci nosili się z tym zamiarem od kilku miesięcy. Nowe odcinki będą emitowane tak jak poprzednio, na kanale Zoom TV, dostępnym w naziemnej telewizji cyfrowej. A co nowego czeka widzów?

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

"Magia nagości". Premiera drugiego sezonu już w lutym. Twórcy szykują zaskoczenie

Jak poinformował serwis Wirtualne Media, drugi sezon "Magii nagości" będzie miał premierę 25 lutego. Będzie emitowany w Zoom TV w piątki o godzinie 23:00, a nowe odcinki pojawią się także na Playerze. W roli prowadzącej, tak jak poprzednio, zobaczymy Beatę Olgę Kowalską. W drugiej edycji wyłoniono 14 uczestników, którzy zaprezentują się przed kamerami. Tym razem wśród nich będą także trzy osoby homoseksualne a także jedna biseksualna. Jednak producenci postanowili zafundować widzom jeszcze jedno zaskoczenie. Na ekranie będzie także rozgrywka z udziałem seniorów.

Program słynie z otwartości na każdego - niezależnie od płci, koloru skóry, narodowości czy orientacji seksualnej. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą różnorodność uczestników, dlatego szczególnie zależy nam na udziale osób niebinarnych - powiedział Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Klaudia El Dursi; Hotel 'Pedasi Ocean Properties'"Hotel Paradise 5". Wiemy, gdzie zamieszkają uczestnicy. To raj na ziemi

W drugim sezonie widzów czeka siedem odcinków. Program jest polskim odpowiednikiem brytyjskiego programu "Naked Attraction". Uczestnicy wskazują, z kim chcieliby umówić się na randkę na podstawie wyglądu nagich ciał. Kandydaci pokazują się od szyi w dół. Wybierający nie widzi więc twarzy, a wszystko co poniżej - w całej okazałości. To eksperyment, który ma sprawdzić, czy na takiej bazie możliwy jest dobór życiowego partnera. Będziecie oglądać?

Więcej o: