"Love Island". Wiktor jest z Magdą ze względu na kontrakt? Odpowiedział

Wiktor w serii pytań i odpowiedzi na Instagramie został zapytany o to, czy jego związek z Magdą jest strzeżony umową z producentami "Love Island". Okazuje się, że uczestnik sam tak uważał!

Więcej o programie "Love Island" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Wiktor i Magda tworzą parę niemal od pierwszego odcinka czwartej edycji "Love Island". Wielcy wygrani polsatowskiego programu postanowili kontynuować związek poza kamerami i od jakiegoś czasu mieszkają razem. Uczestnicy randkowego show wyglądają wręcz na bajecznie zakochanych, a widzowie węszą podstęp. Czy Magdę i Wiktora łączy jedynie kontrakt?

Zobacz wideo Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

"Love Island". Wiktor rozstanie się z Magdą po roku? "Sami w to uwierzyliśmy"

O to zapytali Wiktora internauci podczas serii Q&A na Instagramie. Co ciekawe, partner Magdy nie był zaskoczony tą teorią. Ba! Zdradził, że sam przez jakiś czas uważał, iż związek wygranych "Love Island" jest objęty umową, na podstawie której nie będzie mógł rozstać się z Magdą przez dłuższy czas.

Czy po roku rozstajecie się z Magdą? Podobno tak jest ustalone w regulaminie "Love Island" - zapytali fani.
Ustosunkuje się do tego, bo to jest jakaś mityczna plotka, do tego stopnia jest powtarzana, że sami w to uwierzyliśmy. Nic takiego nie ma, nie ma żadnego kontraktu, także nie planujemy się rozstawać wcale - odpowiedział Wiktor.

"Love Island". Co słychać u Magdy i Wiktora, wygranych czwartej edycji?

Magda i Wiktor w programie zdobyli ogromną sympatię widzów. Już w trakcie trwania randkowego show, zapowiadali, że znajomość będą kontynuować po powrocie z Hiszpanii. Zakochani niemal natychmiast ze sobą zamieszkali, a w mediach społecznościowych chętnie pokazują, jak wygląda ich codzienność.

Czy wy również wątpiliście w prawdziwość uczucia łączącego Magdę i Wiktora?

Więcej o: