Wiadomo, kto zastąpi Mateusza Gesslera w "MasterChef Junior". Możecie kojarzyć go z telewizji. "Czas na nową przygodę!"

Mateusz Gessler wydał komunikat, w którym poinformował, że rozstaje się z programem "MasterChef Junior". Wiadomo już, kto będzie nowym jurorem.

Więcej informacji o programach rozrywkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Po sześciu latach pracy na planie "MasterChef Junior" jeden z jurorów, Mateusz Gessler, żegna się z programem. Przyznał, że praca była dla niego inspiracją, ale jest gotowy na nowe wyzwania. Zapewnia, że już ma plany na przyszłość i to wpłynęło na jego decyzję. Stacja już znalazła zastępcę na jego miejsce.

Zobacz wideo Mateusz Gessler marzy o aktorstwie?

Wiadomo, kto zastąpi Mateusza Gesslera w "MasterChef Junior"

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl nowym jurorem będzie Tomasz Jakubiak, którego widzowie mogą już kojarzyć. Ma na swoim koncie sporo programów kulinarnych. W przeszłości był związany z kanałem Kuchnia+ (obecnie Canal+ Kuchnia). Od trzech lat pracuje w Food Network, a od ubiegłego roku na Canal+ Kuchnia można oglądać program z jego udziałem - "Jakubiak rozgryza Polskę". Znany jest także z programów, takich jak "Sztuka mięsa", "Jakubiak w sezonie" oraz "Jakubiak lokalnie". Występował również w "Dzień dobry TVN". Jesienią  tego roku Jakubiak pojawił się gościnnie w jednym z odcinków "MasterChefa".

Czas na nową przygodę! "Masterchef Junior" to program o którym marzy chyba każdy prowadzący! Wielokrotnie zastanawiałem się jakby to było tam być chociaż przez chwilę, poznać dzieciaki, poczuć światło lamp, a przede wszystkim stanąć obok jury. Oczywiście za każdym razem szybko schodziłem na ziemię po cichu szepcząc pod nosem "nie dla ogrów te salony" - napisał.
 

Mateusz Gessler żegna się z "MasterChef Junior"

Mateusz Gessler informacją o tym, że żegna się z programem podzielił się za pomocą mediów społecznościowych. Kucharz otworzył nową restaurację, a do tego szykuje niespodzianki, ale na razie nie chce zdradzać szczegółów.

ZOBACZ: Mateusz Gessler odchodzi z "MasterChef Junior". Wydał oświadczenie i zdradził powód tej decyzji

Pozostałymi jurorami w "MasterChef Junior" nadal będą Anna Starmach i Michel Moran. Myślicie, że Tomasz Jakubiak sprawdzi się w nowej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.