"Hotel Paradise". Związek Wiktorii i Miłosza nie przetrwał? Widzowie na marne trzymali kciuki. Wymowne słowa uczestniczki

Wiktoria z czwartej edycji programu "Hotel Paradise" zasugerowała, że jej związek z Miłoszem nie przetrwał. Kobieta nadal szuka prawdziwej miłości.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Wiktoria jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Hotel Paradise". Zawodniczka bikini fitness znalazła na Zanzibarze partnera, z którym połączyło ją uczucie, ale nie do końca wpasowała się w "standardy" innych uczestników, przez co była ofiarą agresji emocjonalnej. Miłosz, który przed kamerami twierdził, że ją kocha, nie zawsze stawał w jej obronie.

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

Włosowe metamorfozy gwiazd, które nie przeszły bez echaTe gwiazdy nie bały się zaszaleć z metamorfozą włosów: Chylińska, Szelągowska...

"Hotel Paradise". Związek Wiktorii i Miłosza nie przetrwał? Wymowne słowa uczestniczki

Jedno z pytań, które najczęściej pojawia się na Instagramie Wiktorii z "Hotelu Paradise" dotyczy właśnie jest związku z Miłoszem. Czy nadal są razem? Czy utrzymują kontakt? Uczestniczkę obowiązuje tajemnica, dlatego nie może na nie bezpośrednio odpowiedzieć. Ostatnio została zapytana jednak o największe marzenie i wtedy wyznała, że nadal poszukuje prawdziwej miłości, a to daje do myślenia.

Miesiąc temu powiedziałabym, że moim największym marzeniem jest być na Olimpii w Las Vegas. Ale w tym momencie moim największym marzeniem jest zbudowanie prawdziwego domu. Zbudowanie prawdziwej rodziny. Posiadanie męża, który mnie kocha, oraz dzieci. Chciałabym się tak naprawdę zakochać i ustabilizować. To jest moje marzenie - powiedziała na InstaStories.

Wiktoria GąsiorWiktoria Gąsior InstaStories

Małgorzata SochaMałgorzata Socha szykuje się na święta. "Teraz będe już tylko robić wianki"

Te słowa uczestniczki programu "Hotel Paradise" mogą rzeczywiście wskazywać na to, że jej relacja z Miłoszem nie przetrwała. Nie dajmy się jednak zwieść. Tego, co między nimi naprawdę się wydarzyło, dowiemy się dopiero po finale, który jest tuż-tuż.

Więcej o: