"Hotel Paradise". Wiktoria leży na trawie w towarzystwie konia. Zupełnie nago

Wiktoria z czwartej edycji "Hotelu Paradise" wrzuciła na InstaStories zdjęcia z sesji, podczas której pozowała nago. Zdecydowała się to zrobić w szczytnym celu.

Więcej tekstów na temat działań znanych osób znajdziecie na Gazeta.pl.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" pokazała w sieci efekty sesji topless. Udostępniła ujęcia, na których leży nago na trawie, a obok niej koń. Na innym siedzi na zwierzęciu, a biust zasłania rękoma. Rajskie fotografie zostały stworzone w szczytnym celu - uczestniczka programu chciała dzięki temu wesprzeć schronisko dla bezdomnych zwierząt. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Cage, Lohan, SnipesSiedem gwiazd, które spadły ze szczytu i ogłosiły bankructwo. Na co wydały pieniądze?

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o nagiej sesji

Wiktoria z "Hotelu Paradise" udostępniła zdjęcia na InstaStories. W krótkim nagraniu opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na tak odważne ujęcia. Przyznała, że organizatorzy akcji szukali jedynie osób z bardzo wysportowanymi sylwetkami. Taką może poszczycić się Wiktoria, która od lat bierze udział w zawodach bikini fitness. Dlatego zdecydowała się pomóc.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Wiktoria pokazała zdjęcia z przeszłości - jest nie do poznania. Do takiego wyglądu planuje wrócić

Na fotografiach pozowała jeszcze w blond włosach - obecnie od kilku tygodni możemy ją oglądać w ciemniejszym kolorze. 

Jestem właśnie na wernisażu naszej akcji charytatywnej. Pozowaliśmy nago, tak jak już wam wcześniej wspominałam. Celem tej akcji było zebranie jak największej ilości pieniędzy dla zwierząt ze schroniska. Pokazywaliśmy piękno naszych wysportowanych ciał, ponieważ w tej akcji brali tak naprawdę udział tylko zawodnicy sportów sylwetkowych i ciała koni, które były uratowane z niewoli, które były źle traktowane.

Wiktoria zachęcała obserwatorów do kupowania kalendarzy z jej wizerunkiem. 

Chciałabym wam pokazać zdjęcie, które będzie w kalendarzu! Bo my tworzymy kalendarz i pieniążki z tego kalendarza idą oczywiście dla schroniska - wyjaśniła Wiktoria.

Wiktoria z 'Hotelu Paradise'Wiktoria z 'Hotelu Paradise' instagram

Wiktoria z 'Hotelu Paradise'Wiktoria z 'Hotelu Paradise' instagram

Miłosz i Wiktoria - 'Hotel Paradise 4'"Hotel Paradise". Miłosz dodał krytyczny komentarz na temat Wiktorii i go usunął

Skusicie się?

Więcej o: