"Twoja twarz brzmi znajomo". Wiemy, kto wygrał! Fani podzieleni

Znamy zwycięzcę 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Laureat pokonał siedmiu uczestników, ale fani formatu mieli innego faworyta.

Więcej o programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przeczytacie na portalu Gazeta.pl

Właśnie dobiegła końca 15. już edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W finale znaleźli się Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska oraz Adam Zdrójkowski. Zwycięzca, który zdobył najwięcej punktów, nie był jednak faworytem widzów.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy laureata. Mogliśmy się tego spodziewać

Internauci, którzy już jakiś czas temu wytropili zwycięzcę programu, mieli stuprocentową rację - laureatem 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" został Robert Janowski. Były prowadzący programu "Jaka to melodia?" w programie wcielił się w między innymi w Halinę Kuncką, Raffaellę Carrę, Stinga czy Grzegorza Markowskiego. Jego występy wielokrotnie były doceniane przez widzów i jurorów.

W ostatnim odcinku Robert Janowski zdecydował się na wykonanie utworu "Layla". Trzeba przyznać, że naśladowania zachowania scenicznego i barwy głosu Erica Claptona artysta opanował niemal do perfekcji. Ostatecznie to ten występ przyczynił się do wygranej Janowskiego w finale.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci mają swojego zwycięzcę. "O niebo lepszy!"

Zdaniem części internautów jednak to nie Robert Janowski zasłużył na najwyższą nagrodę. Widzowie programu mieli swojego faworyta, którym był Adam Zdrójkowski. Niestety, młody artysta zajął ostatecznie trzecie miejsce. O wygraną otarła się Barbara Kurdej-Szatan, zaś Katarzyna Łaska znalazła się tuż za podium. W sieci znajdziemy komentarze niezadowolonych z finału widzów.

Zdrójkowski powinien wygrać, niesprawiedliwe.
Zdrójkowski o niebo lepszy.
Ustawka i znajomości... Zdrójkowski najlepszy.

Co sądzicie o finale programu "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zgadzacie się z werdyktem? My oczywiście gratulujemy Robertowi Janowskiemu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.