"Totalne remonty Szelągowskiej". Pomagała uchodźcom znaleźć dach nad głową, a teraz ma wymarzony dom. W salonie zapanowała dżungla!

Za nami kolejny odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej". Tym razem Dorota Szelągowska wyremontowała dom osobie, która pomogła wielu uchodźcom i dała im dach nad głową. Przy okazji projektantka wnętrz przyczyniła się do spełnienia jednego z marzeń uczestniczki! Metamorfoza domu robi wrażenie.

Więcej o remontach gwiazd i nie tylko przeczytasz na Gazeta.pl.

Dorota Szelągowska nie przestaje zaskakiwać pomysłami na efektowne metamorfozy pomieszczeń. W kolejnej odsłonie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" projektantka wnętrz razem ze swoją ekipą wyremontowała dom Marii, która przez lata pomaga obcokrajowcom i uchodźcom stanąć na nogi i odnaleźć swoje miejsce. Zmiany, jakie wprowadziła Szelągowska przeszły najśmielsze oczekiwania bohaterki. Teraz jej dom wygląda jak z katalogu, a w salonie znalazła się prawdziwa dżungla. 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek odsłoniła przed fanami mieszkanie. Jest jakby luksusowo, tylko że ciemno i szaro

Zobacz wideo Dorota Szelągowska remontuje mieszkania co dwa lata. Po co?

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska spełniła marzenie uczestniczki 

Bohaterką odcinka została 38-letnia Maria, która swoje życie podporządkowała pomocy potrzebującym osobom. Pracuje jako wolontariuszka dla wielu fundacji w Toruniu i jego okolicach. Do programu zgłosili ją przyjaciele, którzy bez jej bezinteresownej pomocy nie byliby w stanie działać na rzecz potrzebujących. Maria za nieduże pieniądze kupiła siedlisko w małej wsi Szramowo. Obok starego domu znalazła się stodoła i budynek gospodarczy. Uczestniczka planowała, by stworzyć tam dom nie tylko dla siebie, ale również i miejsce spotkań z innymi ludźmi. Niestety na marzeniach się skończyło, gdy wyszło na jaw, że dom jest w opłakanym stanie. Remontu podjęła się Dorota Szelągowska, która i tym razem nie zawiodła. 

Z początku renowacja domu zapowiadała się bezproblemowo, ale w trakcie prac okazało się, że dom wymaga gruntownego przebudowania. Zaniedbana fasada budynku została odświeżona, a dom zyskał elegancki taras, który był spełnieniem marzeń Marii. Wszystkie pomieszczenia wyglądają teraz nowocześnie i stylowo. W salonie Dorota urządziła dżunglę z żywych roślin. Ratanowe meble nadały boho klimatu. 

Zdjęcia domu przed i po metamorfozie zobaczycie w naszej galerii na górze artykułu.

Jak wam się podoba ta metamorfoza? Dajcie znać w komentarzach 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.