Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pochwaliła się sesją ciążową. "Promieniejesz"

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się przyjścia na świat córki. Zdecydowała się na przepiękną sesję zdjęciową.

Więcej na temat "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i innych programów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W telewizyjnym eksperymencie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Asia, niestety, nie znalazła szczęścia u boku Adama, którego wybrali dla niej eksperci. Dopiero po emisji programu los się do niej uśmiechnął. Znalazła tego jedynego, z którym układa sobie życie na nowo. Już wkrótce para powita na świecie córkę.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar pochwaliła się sesją ciążową

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła w sieci serię zdjęć. Pochodzą one z sesji ciążowej, na którą się zdecydowała. Choć przyznała, że było to dla niej niełatwe zadanie.

Stanąć przed obiektywem, mając kilka kilogramów więcej - wyzwanie - napisała w poście Joanna.

Efekty współpracy z fotografem są zachwycające. Joanna pozuje w długiej, czerwonej sukience. Bardzo wyraźnie widać jej ciążowe kształty. Zdjęcia zostały zrobione w otoczeniu drzew. Cała sesja utrzymana jest w jesiennym klimacie - ciepłe kolory, barwne liście... 

Czas oczekiwań, przygotowań, radości na przyjście na świat naszej córeczki, ale zaraz za euforią kryje się akceptacja zmieniającego się ciała - podzieliła się z fanami Joanna.
 

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryła, że "dzięki tym ujęciom mogła poczuć się piękna". Również fani Asi podziwiali efekty i byli zachwycenia sesją.

Piękna sesja. Asiu, wyglądasz pięknie.
Przepiękne zdjęcia, wspaniała pamiątka, śliczna modelka. Promieniejesz.
Cudownie jest widzieć panią szczęśliwą. Szczęśliwego rozwiązania.

A wam, jak się podoba ciążowa sesja Asi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.