"Top Model". Nicole musiała zjeść zapiekankę i... się popłakała. Powód jednak nie był błahy. "Ludzie tego nie rozumieją"

W siódmym odcinku "Top Model" uczestnicy wzięli udział w sesji Ralpha Kamińskiego. Sceneria baru mlecznego, w połączeniu z użyciem zapiekanki jako rekwizytu, okazała się szczególnie trudna dla Nicole.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytacie na Gazeta.pl

Tegoroczna edycja "Top Model" odbija się szerokim echem w mediach. Każdy odcinek programu TVN przynosi coraz więcej emocji, a poczynania modeli i modelek są z zapałem komentowane na serwisach rozrywkowych. W siódmym odcinku show uczestnicy współpracowali z Ralphem Kamińskim, który stanął w roli reżysera filmu modowego o wejściu do świata show-biznesu. Zdjęcia odbyły się w barze mlecznym, który kontrastował z ekstrawaganckimi stylizacjami uczestników. Zadanie okazało się szczególnie trudne dla Nicole.

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Lara Gessler, Marta KaczyńskaTanie suknie ślubne gwiazd. Nie uwierzycie, ile kosztowały

Nicole z "Top Model" zwierza się z zaburzeń odżywiania

Choć modelka starała się być bardzo cierpliwa i wykonywać zadanie najlepiej jak potrafi, w pewnym momencie emocje wzięły górę. 

Chciałam już stamtąd wyjść, jak słyszałam ciągle "dubelek", "jeszcze raz dubelek". Po prostu nie lubię, jak ludzie gapią się na mnie, kiedy coś jem. Czasami mam takie momenty, gdzie mam po prostu takie ataki i zaczynam jeść cokolwiek. Teraz już raczej nie, ale kiedyś miałam - tłumaczyła Pirógowi i Kamińskiemu.
 

Nicole zdradziła przed kamerami "Top Model", że otarła się o poważną chorobę związaną z zaburzeniami odżywiania, która mogła doprowadzić ją nawet do śmierci. Choć w programie nie padła nazwa choroby, z opisu modelki możemy wywnioskować, że chodzi o bulimię. 

Byłam bardzo blisko takiej dosyć poważniejszej choroby. Miałam takie ataki, gdzie wszystko jadłam. Mogłam jeść makaron, później frytki, później jakieś ciasteczka i później próbowałam wymiotować… Nawet jak czułam, że jestem pełna, to dalej jadłam i ludzie tego nie rozumieją.

Modelka przezwyciężyła już ten trudny czas w swoim życiu, jednakże złe wspomnienia wciąż czasem do niej wracają. 

Przyszedł taki moment, że po prostu zdałam sobie sprawę, że ja już nie żyłam. To było takie męczące życie. To jest jednak choroba, która może prowadzić nawet do śmierci. Ja sobie zdałam z tego sprawę, że chcę żyć, jednak. Trudno jest o tym mówić, ale taka jest prawda.

Laura Zawadzka"Love Island" dobiegło końca, a na jaw wyszło, jak wygląda lektor. Jego głos możecie znać z radia!

Premierowe odcinki 10. edycji "Top Model" są emitowane w każdą środę o godz. 21.30 w TVN oraz w Player.pl.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

Więcej o: