"Hotel Paradise". Widzowie grzmią na Przemka: Zero klasy. Poszło o chamskie zachowanie względem Wiktorii

"Hotel Paradise" nie przestaje zaskakiwać. Do show powróciła Wiktoria, która jednak nie mogła liczyć na ciepłe powitanie ze strony wszystkich uczestników. Przemek nawet się z nią nie przywitał, ku rozczarowaniu fanów. Widzowie wróżą mu opuszczenie wyspy.

Nie jest tajemnicą, że widzowie czują się zawiedzeni obecną edycją "Hotelu Paradise". W tym sezonie więcej jest skandali i rywalizacji, niż miłosnych rozterek. Fani show są oburzeni postawą uczestników względem Wiktorii, która w wielkim stylu wróciła do programu. Jej powrót nie zachwycił Przemka, który nie zdobył się nawet na to, aby ją powitać. W komentarzach widzowie programu go nie oszczędzali i określili "fałszywcem". Dostało się też jednej uczestniczce.  

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Matt i Sonia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Co słychać u byłych uczestników? Matt jest z gwiazdą "Love Island"

Zobacz też: "Hotel Paradise". Uczestnicy wysłali do domu jedną osobę, a wtedy BUM. "Myśl, że możesz wrócić, dawała mi nadzieję"

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl.

"Hotel Paradise". Widzowie krytykują zachowanie Przemka

Wiktoria musiała zmierzyć się z wieloma wrogimi komentarzami ze strony reszty uczestników, których oskarżono nawet o stosowanie na niej przemocy emocjonalnej. Stacja TVN wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że produkcja realizowana jest przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i komfortu uczestników. 

Skandaliczne zachowanie w nowym odcinku show po raz kolejny pokazał Przemek. Mężczyzna nie zaszczycił Wiki jakąkolwiek uwagą. Widzowie nie zostawili na nim suchej nitki. Zarzucili mu, że nie ma godności i nie wie, co wypada zrobić, a czego nie. 

Reakcja Przemka... No cóż... zero klasy z jego strony!
Przemek non stop truje o moralności, a chodzi mu tylko o knucie jak dojść do finału. Jesteś zaprzeczeniem jakiejkolwiek moralności, tylko knujesz i napuszczasz na innych.
Przemka zachowanie w sumie nie dziwi. No cóż, te ich układy, ustawki runęły jak domek z kart. Nana jak Wiki odchodziła, to płakała i ją przepraszała. Fałszywa dziewucha, już z Przemkiem nadawała na Wiki - czytamy.

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska na zdjęciu z rodzicami. Internauci: Córeczka tatusia

Zgadzacie się z komentarzami fanów? Nowe odcinki "Hotel Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7 i na Playerze.

Więcej o: