"Hotel Paradise". Uczestnicy wysłali do domu jedną osobę, a wtedy BUM. Wchodzi Wiktoria. "Myśl, że możesz wrócić, dawała mi nadzieję"

Zwrot akcji w "Hotelu Paradise". Do programu wróciła Wiktoria, która jeszcze kilka odcinków temu opuszczała wyspę zalana łzami.

Emocje w programie "Hotel Paradise" rosną z odcinka na odcinek. W środę widzowie znów nie mogli narzekać na nudę. Jedna osoba zakończyła przygodę z show, a dla innej pojawiło się światełko w tunelu. 

'You Can Dance' - jak zmienili się uczestnicy?Tak dziś wyglądają uczestnicy pierwszej edycji "You Can Dance"

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo...

"Hotel Paradise". Uczestnicy wyeliminowali jedną osobę

W pierwszej części odcinka widzowie zobaczyli kolejną pandorę. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na niewygodne pytania. Pod ostrzałem znalazł się Przemek, który ostatnio nie dogadywał się z Launo i został singlem. Pozostali dopytywali, czy będzie walczył o partnerkę?

Ja jestem w porządku, więc mam nadzieję, że ta druga strona też będzie - skwitował.
Z Przemkiem byłam w parze od początku. Każdy widział, że między nami zaczęło się coś psuć. Nie możemy zamykać się klatkach - odpowiedziała Launo.

Prawdziwy zwrot akcji miał jednak dopiero nastąpić. A nawet dwa! Uczestnicy stanęli bowiem przed trudnym wyborem. Musieli wyeliminować jedną osobę, która miała największy problem, by stworzyć relację. Wskazali Michała, który opuścił program.

"Hotel Paradise". Wiktoria wróciła do programu

Wiktoria nie miała łatwego życia w "Hotelu Paradise". Uczestniczka była obiektem manipulacji i agresji emocjonalnej ze strony pozostałych uczestników, a w konsekwencji odpadła podczas ostatniego rajskiego rozdania. Produkcja podjęła jednak decyzję o przywróceniu jej do programu. Jako pierwszy dowiedział się o tym Miłosz, czyli jej były partner. 

'Love Island'. Ola otwarcie mówi na temat operacji plastycznych i akceptacji siebie"Love Island". Armando zobaczył, jak Ola wyglądała w przeszłości

Miałem nadzieję, że to będziesz ty, a nie inna kobieta. Myśl, że możesz wrócić, dawała mi nadzieję - wyznał mężczyzna.

Wiktoria i Miłosz stworzyli nową parę. Myślicie, że razem mają szansę namieszać? 

Więcej o: