"Love Island". Fajerwerki, emocje i wielkie wyznania. Wiemy, kto wygrał czwartą edycję programu

Aleksandra i Adrian, Paulina i Andrzej czy Magda i Wiktor? Wiemy, która para zyskała największe zaufanie widzów i wygrała czwartą edycję programu "Love Island".

Za nami ostatni odcinek randkowego show Polsatu "Love Island". W wielkim finale znalazły się trzy pary, które walczyły o głosy widzów. Najbardziej wyboistą drogę mieli za sobą Paulina i Andrzej, najkrótszy staż Aleksandra i Adrian, a najbardziej stabilną parą wydawali się Magda i Wiktor. A kto wygrał program? 

Zobacz wideo „Love Island". Caroline przeprowadziła się do Polski. Jak się czuje?

Kim KardashianKim Kardashian żartuje ze swojego rozwodu, sióstr i... sekstaśmy

"Love Island". Kto wygrał czwartą edycję programu?

Wielkie emocje w finałowym odcinku programu "Love Island'. Na początku widzowie zobaczyli, jak wyglądał ostatni poranek na wyspie miłości. Uczestnicy nie chcieli opuścić łóżek i cieszyli się swoim towarzystwem.

Armando przez pierwszy tydzień biegał od łóżka do łóżka i spał w golfie. Na wyspie stał się mężczyzną - śmiali się uczestnicy.

Finaliści mieli okazję powspominać początki programu oraz pozostałych uczestników. Na tapetę wzięli m.in. Bruna, Kacpra, Angelikę i Monę, która zrobiła duże wrażenie na wyspiarzach. To - ich zdaniem - przebiło dopiero wejście Alex i Aleksandry. 

Zobacz też: Armando nie miał szczęścia do kobiet, Wiktor jako pierwszy wyznał miłość, a Paulina przyznała się błędu

Halina MlynkovaHalina Mlynkova po 18 latach wyznała, dlaczego rozstała się z zespołem Brathanki

"Love Island". Znamy zwycięzców programu

Odpowiedź na najważniejsze pytanie poznaliśmy dopiero w drugiej części odcinka. Uczestnicy po raz ostatni spotkali się z prowadzącą show Karoliną Gilon

Cieszę się, że wzięliśmy udział w tym programie. Nie wierzymy, że to już koniec. To była piękna przygoda - powiedziała Paulina.
Nigdy nie walczyłem o kobiety. Aleksandra pokazała mi, że jest ktoś, kto na mnie czekał. Tutaj to znalazłem. Od teraz wierzę w przeznaczenie - wyznał Adrian.
Czas w "Love Island" dał mi Magdę i wielu przyjaciół. Znów nauczyłem się mówić o emocjach. Jestem szczęśliwy - powiedział z kolei Wiktor.

Głosami widzów program "Love Island" wygrali Magda i Wiktor. Drugie miejsce przypadło Aleksandrze i Adrianowi, a trzecie zajęli Paulina i Andrzej. 

Zwycięzcy stanęli przed ostatnim wyborem. Wiktor otrzymał kopertę z 100 tys. zł, które mógł mieć tylko dla siebie. On jednak wybrał miłość i podzielił się wygraną z ukochaną.

"Love Island". Zwycięzcy poprzednich edycji

Magda i Wiktor dołączyli do grona zwycięzców polskiej wersji "Love Island". Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu wygrali Sylwia Madeńska oraz Mikołaj Jędruszczak, drugą Julia Nowakowska oraz Dominik Grot, a trzecią Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk.

Więcej o: