Wiemy jak potoczyły się losy zwyciężczyń "Projektu Lady". Czym zajmują się damy? Trzy z nich mają pomysł na siebie

Rozpoczął się kolejny sezon "Projektu Lady". Wiemy jak radzą sobie zwyciężczynie poprzednich edycji. Część z nich robi karierę.

Za nami pierwszy odcinek szóstego sezonu  "Projektu Lady". Poznaliśmy uczestniczki nowej odsłony programu TVN7, a co słychać u zwyciężczyń poprzedniej edycji? Część z nich robi karierę w internecie, a inne postawiły na rozwój własnych biznesów. 

Zobacz wideo Patrycja Wieja wygrała "Projekt Lady". Teraz zaskakuje. "Straciłam przyjaciół". Mówi też o karierze tancerki

Patrycja Wieja postawiła na sport

W pierwszym sezonie "Projektu Lady" triumfowała Patrycja Wieja. Aktualnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Ukończyła studia licencjackie na kierunku wychowania fizycznego. Ostatnio zadebiutowała na gali Fame MMA. Patrycja Wieja zmierzyła się z Way of Blonde. Obie dziewczyny dały fantastyczną walkę. 

Przeczytaj więcej podobnych informacji na stronie głównej Gazeta.pl

 

Zwyciężczynie "Projektu Lady" zostały gwiazdami Instagrama

Kolejną zwyciężczynią była Patrycja Gac. Uczestniczka "Projektu Lady" jest influencerką i aktywnie prowadzi media społecznościowe. Oprócz tego współtworzy platformę dla freelancerów. 

 

Magdalena Lubacz w mediach społecznościowych jest znana pod pseudonimem Maluba. Zwyciężczyni czwartej edycji udało się rozbudować media społecznościowe w zawrotnym tempie. Swoich obserwatorów uczy zasad dobrego wychowania, a na jej Instagramie znajdziemy liczne kampanie z markami. Maluba ma dyplom z pedagogiki i brała udział także w innym programie. Jej losy mogliśmy śledzić w "Ex na plaży".

 

Ekspertka od warkoczyków

Liubov Miruk jest szczęśliwą mamą i żoną. W jej mediach społecznościowych znajdziemy mnóstwo rodzinnych zdjęć. Liubov ukończyła kurs wizażu i przedłużania włosów, jej specjalnością są kolorowe,  syntetyczne warkoczyki. Ostatnią zwyciężczyni "Projektu Lady" jest Dagmara Czerwińska. Obecnie studiuje i pracuje w call center.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.