Duże zmiany w "Hotel Paradise". Emisja będzie skrócona. Widzowie mają swoją teorię

Duże zmiany w emisji czwartej edycji "Hotelu Paradise" - widzowie nie zobaczą już programu od poniedziałku do piątku. Fani mają swoją teorię, dlaczego tak jest.

Czwarta edycja reality show rozpoczęła się 30 sierpnia 2021 i od tego czasu jej odcinki emitowane były niezmiennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30. Tak będzie jednak tylko do piątku 1 października. Producenci programu na Instagramie poinformowali, że od kolejnego tygodnia, czyli od poniedziałku 4 października, "Hotel Paradise" będzie emitowany tylko cztery razy w tygodniu, bez odcinka piątkowego.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o tym, czy wybaczyłaby zdradę

Hotel Paradise, WeronikaAfera wokół "Hotelu Paradise". TVN przerywa milczenie i wydaje oświadczenie

"Hotel Paradise" tylko od poniedziałku do czwartku. Co jest przyczyną zmiany?

Obecna edycja programu jest dość burzliwa i wzbudza sporo kontrowersji. Widzowie nie kryli oburzenia tym, w jaki sposób pozostali uczestnicy traktują Wiktorię. Co więcej, po komentarzach krytykujących produkcję "Hotelu Paradise" fani programu zauważyli, że z zapowiedzi odcinka zniknął fragment z zapłakaną Wiktorią i bardzo nieprzyjemnymi słowami rzuconymi w jej kierunku. Po tym fakcie zaczęli zarzucać twórcom, że przemontowują niewygodne dla nich momenty reality show.

 

Hotel Paradise, Weronika"Hotel Paradise". Tylko jeden uczestnik stanął w obronie Wiktorii

Podobną teorię widzowie wysnuli po zmianach emisji ogłoszonych przez TVN7. Zdaniem wielu osób stacja powycinała tak dużo scen z "Hotelu Paradise", że nie ma wystarczającej liczby odcinków, aby kontynuować program pięć razy w tygodniu:

Tak powycinali materiały, że zabrakło na piątek.
Więcej czasu na zmontowanie na nowo odcinków.

Powód wydaje się być o wiele bardziej prozaiczny i raczej nie ma wiele wspólnego z aferą wokół programu. Od 5 października rozpoczyna się bowiem emisja szóstej edycji "Projektu Lady", który trafił do TVN7. Odcinki emitowane będą w piątki o godzinie 20:00, a fakt ten stacja zapowiedziała jeszcze na długo, zanim doszło do kontrowersji w "Hotelu Paradise". Czwarta edycja kręconego na Zanzibarze reality show nadal ma mieć taką samą liczbę odcinków co poprzednia, a emisja finałowego zaplanowana jest na 1 grudnia.

Więcej o: