"Rolnik szuka żony". Widzowie bezlitośni dla Kamili. "Startuje dla reklamy i sławy"

Po pierwszych odcinkach programu "Rolnik szuka żony" Kamila nie została odebrana przez widzów zbyt przychylnie. W sieci nie brakuje komentarzy, że rolniczka chce wypromować swój biznes w telewizji, a nie szukać miłości.

Przed widzami programu "Rolnik szuka żony" odcinek, w którym uczestnicy odbędą pierwsze randki ze swoimi kandydatami i kandydatkami. Kamila od początku zwróciła na siebie uwagę nie tylko widzów, ale i płci przeciwnej. Otrzymała rekordową liczbę listów, jednak internauci nie są do niej przychylnie nastawieni. Zarzucają jej, że chce się wypromować w telewizji, a nie szukać miłości.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaJoanna Jarmołowicz o relacjach z bliskimi partnera [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Rolnik szuka żony". Kamila posądzana o brak szczerych intencji

28-letnia Kamila wraz z rodzicami jest producentką pieczarek. Spośród nadesłanych listów wybrała dziewięciu kandydatów, z którymi spotkała się w swoim gospodarstwie. Na uczestniczkę nieoczekiwanie spadła krytyka w sieci. Internauci na początku nie mogli uwierzyć, że tak piękna kobieta szuka partnera w programie telewizyjnym. Teraz zarzucają jej, że chce się wypromować ze swoim biznesem.

Myślę, że ten program jest jej potrzebny po to, aby się wylansowała, a nie znalazła męża.
Bardzo pewna siebie. Już na wstępie była pewna, że dostanie bardzo dużo listów. A wiedziała to stąd, że zapewne nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Dlatego podejrzewam, że znów niestety ktoś startuje dla reklamy i sławy - piszą internauci na instagramowym koncie programu.

Wiele osób dostrzega także niebezpieczeństwo w tym, że na wstępie pokazywane są domy i gospodarstwa rolników. W ten sposób od razu widać, kto jest majętny i może to przyciągać nieodpowiednie osoby.

No fakt jest taki, że śliczna dziewczyna, ale 500 listów to na pewno nie dlatego, że każdy chce ją poznać, ale raczej dlatego, że czują mega profity z tej znajomości! - komentują widzowie.

Nie wszyscy jednak decydują się na krytykę Kamili po pierwszych odcinkach. Niektórzy uważają, że emocje, jakie wzbudziła rolniczka, związane są z zazdrością ze strony innych.

Skąd w was tyle jadu i zawiści? Jest przepiękną i sympatyczną dziewczyną, dlaczego ludzie, którzy totalnie nie potrafią nic zrobić ze swoim życiem, wylewają tyle jadu pod zdjęciem kobiety, z którą nigdy w życiu nie zamienili ani słowa. Słabe. Trzymam kciuki za Kamilę, bo zasługuje na wartościowego faceta.
Jak ktoś jest ładny i ma pieniądze, od razu jest skreślany. Przykre to. Dajcie jej spokój. Ma świadomość, że jest piękna, a czy to źle? - piszą widzowie w komentarzach.
 

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Andrzej wyeliminowany na starcie. "Nie jesteś dżentelmenem"

Większość komentarzy pojawia się ze strony kobiet. Z pewnością nowa edycja programu jest jedną z najbardziej emocjonujących. W najbliższym odcinku dowiemy się, których kandydatów wybrała Kamila, by ich lepiej poznać. Oglądacie program "Rolnik szuka żony"?

Więcej o: