Wielkie emocje w "Top Model". Metamorfozy znów doprowadziły do łez. "Miałam nie robić histerii"

Nieodłącznym elementem każdej edycji "Top Model" są metamorfozy. Uczestnicy jubileuszowego wydania właśnie je przeszli. Jak zareagowali na zmiany?

Przed udziałem w "Top Model" warto zastanowić się nad swoimi obawami, bo w telewizyjnym show wielokrotnie trzeba wychodzić ze swojej strefy komfortu. Głównie przy licznych zadaniach od jurorów i produkcji. Najwięcej problemu zwykle stwarza rozbierana sesja zdjęciowa, ta pod wodą, na wysokości czy też ta, podczas której uczestnicy muszą pozować np. z wężami. Pierwsze stresujące momenty pojawiają się już na początku programu. Chodzi o dzień, w którym każdy z uczestników przechodzi metamorfozę.

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

"Top Model". Metamorfozy uczestników dziesiątej edycji

Uczestnicy jubileuszowego wydania programu "Top Model" przeszli metamorfozy i mogą pochwalić się nowymi wizerunkami. Jak to w każdej edycji była, część osób bardzo emocjonalnie zareagowała na fryzury, które sprawił im fryzjer. Zdaje się, że aspirujący modele bardziej entuzjastycznie podeszli do zmian. Gorzej z przyszłymi modelkami. Niektóre z nich od długiego czasu zapuszczały włosy i wizja drastycznego cięcia była dla nich przerażająca. Przekonała się o tym Olga, która myślała, że nie straszna jej żadna przemiana, a jednak po fakcie nie była zadowolona.

Goło się czuję trochę. Postarzają mnie te włosy. Wyglądam trochę jak chłopak. (...) Nie zdawałam sobie sprawy, że te włosy były dla mnie ważne. Miałam nie robić histerii. Myślałam, że wszystko będzie okej, ale nie. Nie jest okej - wyznała w rozmowie z Marcinem Tyszką i przed kamerami.

Co prawda dziewczyny z programu pocieszały Olgę, to ona nadal nie była zadowolona, a w pewnym momencie uznała, że wygląda jak... wędkarz!

Olga z 'Top Model'Olga z 'Top Model' Instagram/topmodelpolskatvn/fot. Janek Kryszczak

Zdjęcia przed i po wszystkich uczestników dziesiątej edycji znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.