"Love Island". Armando próbuje zdobyć serce Oli. Arek nie daje za wygraną. Padły mocne słowa. "Instynkt drapieżnika się włącza"

W "Love Island" rozpoczął się pościg o serce Oli. O jej względy walczą Armando i Arek, którzy zdołali już porozmawiać o swoich zamiarach względem ukochanej.

Relacja Armando i Angeliki z "Love Island" została wystawiona na próbę. Gdy w programie pojawiła się Ola, mężczyzna niemalże stracił dla niej głowę i starają się o jej względy. Ola jednak jest w parze z Arkiem, który również zabiega o jej serce. We wtorkowym odcinku programu Polsatu mężczyźni usiedli i porozmawiali o swoich planach względem obiektu ich zainteresowania. 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

Launo"Hotel Paradise". Launo jest w ciąży? Uczestniczka zabrała głos

"Love Island". Armando próbuje zdobyć serce Oli

Kiedy Arek zauważył, że Armando i Ola wymieniają sobie czułości na kanapie, zdecydował się skonfrontować konkurenta. Mężczyźni usiedli w fotelach i porozmawiali o swoich zamiarach względem pięknej blondynki. 

Widzę te gesty, wk***ia mnie to straszne. (...) Fajną relację sobie z nią zbudowałem - przyznał bez ogródek Arek.

Armando przyznał zaś, że Ola bardzo mu się podoba i ma zamiar o nią walczyć. Choć przyznał, że kobieta wizualnie nie jest w jego typie, to jednak bardzo go do niej ciągnie. 

Niech ona się jasno określi. Ja do swojego życia nie będę wpuszczał osób trzecich. (...) Ja będę walczył i nie zostawię jej. Instynkt drapieżnika się włącza - oświadczył stanowczo Arek.

Przed rozmową mężczyzn, Ola zamieniła dwa słowa z Armando. Ten przyznał jej, jak bardzo mu się podoba. Wyznał także, że nigdy wcześniej nie walczył o kobietę i czuje, że to się wkrótce może zmienić.

Nigdy nie uczestniczyłem w czymś takim, że trzeba walczyć o kobietę... (...) Chciałem, żebyś mnie wybrała.

Aleksandra podchodzi jednak z rezerwą do entuzjazmu Armando.

Nie wiem, czy ty jesteś na tyle gotowy, na zabieganie o partnerkę - powiedziała Ola.

Klara Williams, Mateusz MorawieckiWilliams dostała rolę, bo jest "siostrzenicą premiera"? "Miałam sytuację, kiedy pojawił się zgrzyt"

Jak myślicie, jak skończy się ten pościg o serce Oli?

Więcej o: