"Love Island". Niesmaczna konkurencja i spora wpadka produkcji. Do tego łzy. Paulina rozkleiła się po rozmowie z Jurkiem

W "Love Island" nie zabrakło małej wpadki. Wyniki kontrowersyjnej konkurencji z odcinka pojawiły się na Instagramie programu przed czasem. Uczestnicy wzięli udział w zabawie, która miała ocenić ich zdolności w całowaniu. Nie zabrakło uczucia zazdrości.

Pary w "Love Island" powoli otwierają się przed sobą i poznają się coraz lepiej. W najnowszym odcinku nie zabrakło gorących pocałunków, ale też i poważnych rozmów o przyszłości. Konkurencja namieszała w głowach uczestniczek. Produkcja show zaliczyła również małą wpadkę z wynikami. 

Zobacz wideo Czarek z "Love Island" opowiedział o swojej specjalnej diecie -12 litrów wody dziennie

Tak zmieniła się gwiazda serialu 'Siódme niebo' - Mackenzie RosmanJak zmieniła się aktorka odgrywająca rolę Ruthie w "Siódmym niebie" po 11 latach? Jest nie do poznania

"Love Island". Uczestnicy wzięli udział w niesmacznej konkurencji 

Magda relacjonowała Wiktorowi, jak przebiegło jej śniadanie w towarzystwie Pauliny i Jurka. Według niej związek tej dwójki przechodzi pierwszy kryzys. "Hiszpan" zirytował się, że musi tak długo czekać, aż jego partnerka wyszukuje się na śniadania. Uczestnicy odebrali wiadomość i zostali wysłani na specjalne zadanie, którym okazał się test sprawdzający zdolności w całowaniu. Konkurencja powtarza się w każdym sezonie i zawsze wzbudza sporo emocji. Uczestniczki miały zasłonięte oczy i uszy. Ich zadaniem było ocenienie pocałunku z każdym z mężczyzn. Jędrek zaczął jako pierwszy i zdobył 51 punktów. Monika przyznała, że szybko zorientowała się, kto ją całuje. 

Arek nie ukrywał, że widok jego partnerki całującej innego nie jest przyjemnym widokiem. To wzbudziło w nim uczucie zazdrości. 

Jakaś taka zazdrość się pojawia, jak ktoś całuje tak namiętnie moją partnerkę - wyznał Arek.

Na Instagramie programu na bieżąco pojawiają się relacje z nowego odcinka. Nie zabrakło wpadki, a wyniki konkurencji ujawniono przed czasem. Pierwsze miejsce zdobył Jurek, zgarniając 57,5 punktów. 

'Love Island'. Uczestnicy wzięli udział w niesmacznej konkurencji'Love Island'. Uczestnicy wzięli udział w niesmacznej konkurencji Fot. Instagram/ loveislandwyspamilosci

Całuśna konkurencja rozpaliła zmysły uczestniczek, które jeszcze długo po zadaniu wspominały zdolności mężczyzn. Paulina oceniła pocałunek z Andrzejem na więcej punktów, niż ten z "Hiszpanem", z którym jest w parze. Szczerze porozmawiali, a mężczyzna kolejny raz podkreślił, że chciałby ją bliżej poznać. 

Czuję to od niego, że on chce dobrze, no ale Jurek też tak mówi. Z Jurkiem też jest takie przyciąganie. Potem patrzę jest Andrzej. Jest mi ciężko  - wyznała.
 

Dodała, że nie bawi się uczuciami Jurka, czy Andrzeja, ale podjęcie decyzji nie jest dla niej łatwe. Innego zdania jest Andzia, która uważa, że Paulina "wszędzie zostawia otwarte furtki" i nie jest zdecydowana z kim stworzyć parę. 

Iza Miko, Kayah, CleoPrawdziwe imiona i nazwiska celebrytów

Klaudia skorzystała z okazji i dosiadła się do "Hiszpana". Próbowała z nim flirtować przypominając konkurencję z pocałunkami, ten jednak przyznał, że chce zobaczyć co wyniknie z jego relacji z Pauliną. Nie ukrywał, że nie lubi niezdecydowanych kobiet, ale z Pauliną jest inaczej. 

Kogo wybierze Paulina? 

Więcej o: